این فناوری به صاحبان خودرو اجازه می‌دهد تا اطلاعات سیگنال‌ها در زمان واقعی را از سامانه مدیریت ترافیک پیشرفته دریافت کرده و وضعیت چراغ‌های ترافیکی را نمایش دهد.

به گزارش تبریزمن، آئودی اعلام کرده که اولین مدل زیرساختی خود با نام V21 را به عنوان پیشرو مدل‌هایش در سال ۲۰۱۷ انتخاب کرده است.

این مدل‌های جدید در ارتباط با سرویس‌های فناوری ترافیکی توسعه یافته‌اند. آئودی‌های ساخته شده در امریکا اولین مدل‌های مجهز به فناوری V21 هستند که با نام اطلاعات چراغ های ترافیکی مشهور شده‌اند. این سامانه اطلاعاتی در نسخه‌های A4، A4 “آل‌رود” و Q7 مدل ۲۰۱۷ که از پاییز سال جاری وارد بازار می شود، وجود دارند.

این سامانه اطلاعاتی در “آئودی”‌های جدید باعث می‌شود تا خودرو با زیرساخت‌های جدید در شهرها و متروپلیس‌ها آمریکا ارتباط برقرار کند. این فناوری به صاحبان خودرو اجازه می‌دهد تا اطلاعات سیگنال‌ها در زمان واقعی را از سامانه مدیریت ترافیک پیشرفته دریافت کرده و وضعیت چراغ‌های ترافیکی را نمایش دهد. ارتباط بین زیرساخت‌ها و خودروها به واسطه داده‌های ارتباطی LTD و سرویس فناوری‌های ترافیکی برقرار می‌شود.

آئودی 2017 با چراغ راهنمایی حرف می‌زند

این سامانه قصد دارد تا به رانندگان اطلاعات بیشتری در خصوص زمان انتظار پشت چراغ‌های ترافیکی بدهد. به عنوان مثال اگر راننده پشت یک چراغ راهنمایی و رانندگی متوقف شده باشد، سامانه اطلاعات ترافیکی راننده که با زیرساخت‌های شهری در تماس است، در بالای سر راننده زمان انتظار و سبز شدن چراغ و حرکت راننده را نمایش می‌دهد.

پام مالهوترا مدیر عامل “آئودی” در این خصوص گفت: این اولین قدم ویژه “آئودی” برای ارتباط با زیرساخت های شهری است. در آینده ما می‌توانیم از این فناوری در جهت تقویت سیستم ناوبری، سیستم روشن و خاموش خودرو و همچنین کمک به روان شدن سیستم ترافیکی در شهرها استفاده کنیم. این بهبودها منجر به راندمان بهتر و کاهش زمان در رفت و آمد می‌شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :