گسترش فولاد تبریز برای جبران باخت تلخ هفته گذشته مقابل سیاه جامگان، در خانه میزبان ملوان خواهد بود.

تبریزمن، سرویس ورزشی: تیم های گسترش فولاد تبریز و ملوان بندرانزلی در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر فوتبال ایران روز شنبه از ساعت ۱۵ در ورزشگاه بنیان دیزل شهر تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

تیم پر فراز نشیب گسترش فولاد که در فصل جاری از لحاظ ثبات نتایج به تیمی عجیب بدل شده است در حال حاضر با ۲۵ امتیاز از ۱۹ بازی در مکان نهم جدول رده بندی قرار دارد.

این تیم هفته گذشته در مشهد با یک گل مغلوب سیاه جامگان شد و برای جبران این شکست به دنبال کسب پیروزی در بازی این هفته خود مقابل ملوان می باشد.

گسترشی ها که از زمان حضورشان در لیگ برتر به ندرت ورزشگاه اختصاصی خود را مملو از تماشاگر دیده اند، به رسم این روزهای فوتبال کشور تماشای بازی این هفته تیم شان را رایگان اعلام کرده اند و حال باید دید آیا هواداران تبریزی همانند بازی با سپاهان در نیم فصل اول با حضور پرشور خود به کسب سه امتیاز خانگی تیم شان کمک خواهند کرد یا خیر؟

گسترش فولاد

در سمت مقابل، تیم محبوب شهر انزلی در فصل جاری با توجه به مشکلات مدیریتی و مالی که داشته آن گونه که باید نتوانسته است رضایت هواداران خود را جلب کند.

این تیم در حال حاضر با کسب ۱۹ امتیاز از ۱۸ بازی، رتبه سیزدهم جدول رده بندی را به خود اختصاص داده و با توجه به نزدیکی امتیازات در پایین جدول، هر لحظه خطر قرار گرفتن در منطقه سقوط را احساس می کند.

قوهای سپید انزلی مدت هاست که طعم برد را نچشیده اند به طوری که آخرین بردشان مربوط به هفته یازدهم  مقابل فولاد خوزستان می باشد.

شاگردان استیلی در بازی فردا برای بهبود اوضاع خود در جدول رده بندی و نیز شکستن طلسم نبردهایشان به میدان خواهند رفت اما بدون شک کار آسانی برای نیل به این مهم نخواهند داشت.

حامد نورمحمدی و عزیز معبودی غایبان ملوان در این بازی هستند. نورمحمدی مصدومیت خود را پشت سر گذاشته اما هنوز شرایط بازی ندارد و عزیز معبودی نیز از ناحیه چشم دچار مشکل شده است. در تیم گسترش فولاد نیز سید مهدی سید صالحی محروم و محمد نصرتی نیز مصدوم است.

دو تیم ملوان و نفت تهران ۵ بار در تاریخ رقابت های لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفته اند که نتایج آن به صورت مقابل بوده است: (۲ برد برای ملوان ، ۱ تساوی و ۲ برد برای گسترش فولاد)

گفتنیست قضاوت این دیدار بر عهده ی علی صفایی خواهد بود و فرزاد بهرامی،حسین رحیمی پور و یاسر همرنگ او را در امر قضاوت یاری می کنند.

ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که ملوانی ها در ۶ بازی اخیر خود مقابل تیم های تبریزی موفق به کسب پیروزی نشده اند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :