همراه شوید با آخرین اخبار، شایعات و حواشی پیرامون نقل و انتقالات فوتبال اروپا در سال ۲۰۱۶؛ این مطلب روزانه با اخبار منابع مختلف خبری و رسانه های خارجی تکمیل شده و همواره بروزرسانی می شود…

نقل و انتقالات فوتبال اروپا 2016

 

اوزیل: رئال را دوست دارم اما فعلا فقط آرسنال!

مسوت اوزیل که عملکردی عالی در فصل اخیر رقابت های لیگ جزیره از خود به ثبت رسانده و با ۱۸ پاس گل، در حال حاضر بهترین آمار را در اختیار دارد، در روز های اخیر به رئال لینک شده بود.

با این حال مهاجم ترک تبار ولی آلمانی توپچی ها گفت که دوست دارد در کنار ونگر مانده و با او برای قهرمانی در لیگ جزیره تلاش کند.

بازگشت اوزیل رئال مادرید تابستان 2016


منچستر سیتی خواهان دروازبان بارسلونا شد

با آمدن پپ گواردیولا به ورزشگاه اتحاد، شایعاتی درست و غلط زیادی در خصوص نقل و انتقالات این تیم به گوش می رسد.

از حضور مسی و نویر در سیتی گرفته تا سایر نام های معروف، این بار نیز دروازبان قعلی تیم ملی آلمان و بارسلونا، که بیشتر در رقابت های اروپایی به بازی گرفته می شود، هدف رسانه های انگلیسی قرار گرفته و گفته می شود که با مسئولان سیتی توافقاتی نیز حاصل شده است.

تراشتگن گزینه یورگن کلوپ و لیورپول نیز برای تابستان می باشد.

نقل و انتقالات تابستانی سیتی


 

• رانیری: کانته می تواند برود اما با پول زیاد!

انگولو کانته، ستاره بی چون و چرای لیگ برتر در فصل جاری بوده است. هافبک تدافعی تیم شگفتی ساز لسترسیتی، از لحاظ آماری یکی از بهترین های پست خود در این فصل بوده و به همین دلیل تیم های زیادی خواهان به خدمت گیری او هستند.

کلودیو رانیری سرمربی لستر هم در این خصوص گفته است: ” برایش بهتر است تا در تیم ما بماند و پیشرفت کند، اما با این حال اگر تیمی بزرگتر پیشنهادی بسیار وسوسه انگیز به ما بدهد، می توانیم صحبت کنیم”.

during the Barclays Premier League match between Southampton and Leicester City at St Mary's Stadium on October 17, 2015 in Southampton, England.


 

•مینو رایولا: لوکاکو در تیررس رئال مادرید، پی اس جی و یوونتوس

ایجنت معروف دنیای فوتبال در مصاحبه ای گفته است که روملو لوکاکو می تواند در تابستان پیش رو به یکی از تیم های رئال، پی اس جی و یا یوونتوس منتقل شود.

مهاجم جوان و بااستعداد بلژیکی فصل بسیار موفقی را همراه اورتون سپری کرده و به حضور در تیم های مطرح اروپایی بی علاقه نیست.

روملو لوکاکو نقل و انتقالات 2016


 

دوناروما تا ۱۵ سال آینده در میلان خواهد بود

سیلویو برلوسکنی، مدیرعامل پیر و ثروتمند باشگاه میلان ایتالیا در پاسخ به شایعاتی که این دروازبان جوان را به چلسی لینک می کردند، گفت که دوناروما تا ۱۵ سال بعد در میلان خواهد بود.

پیش از این گفته می شد به دلیل جدایی تیبوکورتوآ از تیم لندنی، دوناروما با مبلغ ۳۸ میلیون یورویی راهی استمفوردبریج خواهد شد.

دوناروما میلان

…….جمعه ۱۳ فروردین / ۱ آپریل…….

ادعای گاردین: سیتی همچنان در پی مسی

روزنامه تقریبا معتبر گاردین اعلام کرده که باشگاه منچسترسیتی همچنان امیدوارانه در پی مسی است.

مسی اعلام کرده که به این زودی برنامه ای برای ترک نیوکمپ ندارد اما آمدن گواردیولا شاید شرایط را تغییر دهد…

مسی سیتی نقل و انتقالات 2016


 

گرانیت ژاکا در آستانه حضور در آرسنال

گفته می شود در روز های اخیر پدر گرانیت ژاکا با ونگر و نمایندگان آرسنال دیدار داشته و بر سر انتقال این بازیکنان با استعداد به شمال لندن به توافق رسیده اند.

رقم این انتقال طبق اعلام Bild در حدود ۳۳ میلیون پوند خواهد بود.

گفتنیست باشگاه لیورپول نیز خواهان ژاکا می باشد.

ژاکا در آرسنال 2016 نقل و انتقالات


رئال مادرید خواهان فروش موراتا به آرسنال

به نوشته AS فلورنتینو پرز می خواهد با استفاده از بند بازخرید در قرارداد موراتا، او را با ۳۰ میلیون به رئال بازگرداند و پس از آن با سودی ۲۰ میلیونی، موراتای جوان را با قیمت ۵۰ میلیون به توپچی ها بفروشد.

توپچی هایی که به شدت نیازمند یک مهاجم خوب هستند…

موراتا آرسنال 2016


• پیشنهاد دوباره یوونتوس برای به خدمت گرفتن ایسکو

قدرتمندترین تیم حال حاضر فوتبال ایتالیا، مدت هاست دنبال به خدمت گرفتن ایسکو می باشد و یکی دو بار نیز با سران رئال مادرید در این باره مذاکره کرده که به نتیجه ای نرسیده است.

به این حال Corriere dello Sport اعلام کرده که سران یوونتوس بار دیگر برای به خدمت گرفتن ایسکو در تابستان تلاش خواهند کرد. گفته می شود رقم این انتقال در حدود ۳۰ میلیون یورو خواهد بود.

ایسکو یوونتوس نقل و انتقالات 2016

…… چهارشنبه؛ ۴ فروردین/ ۲۳ مارس ……


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :