مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری از ورزشگاه شیرودی برگزار شد.

به گزارش تبریزمن، منصور پورحیدری پیشکسوت و چهره نامدار استقلال روز جمعه و در پی رنج و تحمل یک دوره بیماری سخت در ۷۱ سالگی درگذشت.

پس از تغییرات چندباره در رابطه با برگزاری مراسم تشییع وی عاقبت ورزشگاه شیرودی به عنوان محل تشییع پیکر او انتخاب شد.

در مراسم تشییع پیکر او که با حضور گسترده مردم برگزار می شود چهره های سرشناس مختلفی از اهالی فوتبال و ورزش گرفته تا هنر و سیاسی حضور دارند. بسیاری از افراد حاضر در شیرودی از ساعات اولیه صبح امروز خود را به این محل رسانده اند.

پرویز مظلومی و جمعی از کارکنان استقلال جز نخستین نفراتی بودند که به شیرودی رسیدند. فرهاد مجیدی، علیرضا منصوریان، احمدرضا عابدزاده و … نفرات دیگری هستند که در ورزشگاه شیرودی حضور دارند.

همسر و پسر مرحوم پورحیدری نیز حضور دارند.

جلال طالبی، حسین کلانی، محمد مایلی کهن، حسین فرکی، بهرام افشارزاده و …. دیگر چهره های حاضر در مراسم هستند که خود را دقایقی پیش رساندند. دسته عزاداری نیز در ورزشگاه شیرودی به راه افتاد.

همسر و پسر منصور پورحیدری در ورزشگاه بر بالین تابوت پورحیدری حضور دارند و به شدت گریه می کنند.

محمدرضا احمدی مجری تلویزیون اجرای این برنامه را بر عهده دارد.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان هم با حضور در ورزشگاه شهید شیرودی در مراسم تشییع پیکر مرحوم پورحیدری حاضر شد.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، علی پروین، علیرضا منصوریان، فرهاد مجیدی، علی کریمی، رضا افتخاری، شاهرخ شهنازی،محمد مایلی کهن، حسین کلانی، شاه حسینی رئیس اسبق کمیته انضباطی، بهرام افشارزاده، جلال طالبی، محمد دادکان، علی اکبر طاهری، حسین فرکی، اعضای کانون هواداران پرسپولیس، امین منوچهری، مهدی هاشمی نسب، صمد مرفاوی، ساکت الهامی، محمدرضا کشوری‌فرد، مهدی رحمتی، وحید طالب‌لو، هادی عقیلی، علیرضا نیکبخت واحدی، میلاد میداوودی و هادی شکوری، فرشاد پیوس، ایمان مبعلی، ستار همدانی، رضا حسن زاده،مناف هاشمی، امیر قلعه نویی، مرتضی فنونی زاده، امید ابراهیمی، خسرو حیدری، امیدوار رضایی، علی فتح الله زاده، مسعود معینی، هم از دیگر چهره های سرشناس حاضر در وداع با پدر استقلال بودند.

علی پروین و برانکو ایوانکوویچ سرمربیان اسبق و کنونی پرسپولیس هم خود را به شیرودی رسانده اند.

باحضور گسترده افراد حاضر در ورزشگاه شیرودی بر پیکر منصور پورحیدری نماز میت خوانده شد.

علی کریمی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران وارد شیرودی شد. او نیز برای آخرین وداع با منصور پورحیدری به شیرودی آمده است.

یکی دیگر از نکات مهم مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری بازار داغ سلفی هاست. با اینکه باشگاه استقلال در بیانیه ای از شرکت کنندگان در این مراسم در خواست کرده بود بنا بر احترام به پورحیدری از گرفتن سلفی خودداری کنند اما بازار گرفتن سلفی با چهره های سرشناس داغ است.

هنگامی که فرهاد مجیدی قصد خروج از ورزشگاه را داشت با ازدحام زیاد جمعیت مواجه شد که در این میان برخی با اسکورت او را از ورزشگاه خارج کردند. همچنین بازار عکس سلفی داغ بود و هواداران استقلال با دیدن مجیدی مشغول گرفتن عکس سلفی با او بودند. این هواداران در چند نوبت مجیدی را تشویق کردند.

هواداران فوتبال با عبارت«خداحافظ منصور باتعصب خداحافظ» در وصف او شعار سر دادند .

هنگامی که فریده شجاعی، همسر مرحوم پورحیدری قصد خروج از شیرودی را داشت با چشمانی اشکبار به مردم گفت: آیا با منصور خداحافظی کردید؟

در ادامه منصور پورحیدری بر روی دستان دوستان و دوستدارانش برای آخرین بار در استادیوم امجدیه سابق دور افتخار زد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :