سرخپوشان فوتبال آذربایجان برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام حذفی کشور باید عصر فردا به مصاف شاگردان علی دایی بروند.

به گزارش تبریزمن، دو تیم صبای قم و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۸:۳۰ روز یکشنبه از سری رقابت های مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور در استادیوم یادگار امام شهر قم به مصاف هم خواهند رفت.

تراکتورسازان که در اولین بازی خود پس از تعطیلات لیگ برتر مقابل سپاهان صدرنشین در اصفهان متوقف شده و بار دیگر از کسب سه امتیاز بازی های خود جا ماندند، باید برای حفظ امیدهای هواداران خود برای کسب حداقل یک جام در فصل جدید، مصاف سخت و دشواری با صبای قم داشته باشند.

صبا در جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر از شرایطی مشابه تراکتورسازی برخوردار بوده و با ۷ امتیاز از ۶ بازی قبلی خود و با توجه به تفاضل گل پشت سر تراکتورسازی در رده ی دهم جای گرفته است.

شاگردان شهریار در هفته گذشته پدیده رقابت های این فصل لیگ برتر، استقلال خوزستان را در اهواز متوقف کردند و حال برای اثبات توانایی های خود مقابل سرخپوشان فوتبال آذربایجان صف آرایی خواهند کرد. با این تفاوت که علی دایی با توجه به اینکه تنها یکی دو هفته مانده به رقابت ها تیم را در اختیار گرفته و با توجه به سطح انتظارات از او، چندان زیر فشار قرار ندارد.

PL

اما در طرف مقابل پیرمرد پرتغالی چند هفته ای است که نتایج خوبی را کسب نکرده و نارضایتی هواداران را از عملکرد تیم خود مشاهده کرده است. بازی برابر صبا در قم را می توان از آخرین فرصت های تونی و شاید مدیریت باشگاه برای حفظ موقعیت کنونی خود دانست که اهمیت بازی را برای آنان دوچندان کرده است.

بیش از دو ماه از شکل گیری تیم جدید تراکتورسازی می گذرد و اگر قرار بر پیشرفت و شکل گیری روند رو به جلو در شکل بازی تیم و بازیکنان می باشد، این تغییر باید از همین بازی ها آغاز شده و نتایج خوش آیند هواداران کسب شوند. در غیراینصورت یکی دو سرمربی خانه نشین ایرانی و شاید گزینه های دیگر خارجی مترصد حضور در نیمکت محبوب تراکتورسازان می باشند؛ هیئت مدیره نیز پیش از این عدم رضایت خود از بازی های تیم را اعلام کرده و حال منتظر است تا شاهد عملکرد و نتایج آن در یکی دو بازی پیش رو باشد.

باید منتظر ماند و دید که شاگردان تونی الیویرا در دیدار حساس و حیاتی خود در رقابت های جام حذفی چه روندی در پیش گرفته و آیا توان صعود از این مرحله جام حذفی را خواهند داشت یا نه …


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :