به گزارش تبریزمن، دو تیم شهرداری تبریز و استقلال اهواز روز دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه برای انجام یکی از دو بازی مرحله پلی آف رقابت های لیگ دسته یک در تبریز به مصاف هم خواهند رفت تا نصف راه بقای خود در رقابت ها را سپری کنند. دیدار برگشت دو تیم نیز یک هفته بعد در خانه تیم خوزستانی برگزار خواهد شد.

شهرداری تبریز هم اکنون با سرمربی گری خداداد عزیزی صاحب نام، در حالی به مصاف استقلال خوزستان خواهد رفت که نتوانسته از حمایت های بی دریغ مالی سازمان ورزش شهرداری و استفاده از بازیکنان مختلف بهره برده و هم اکنون باید برای بقا در دو بازی رفت و برگشت رقابت های حساسی را پشت سر گذارد.

تیم شهرداری از لحاظ بودجه، امکانات و اردوها بی اغراق یکی از دارا ترین تیم های لیگ دسته یک بود و هزینه هایی که برای این تیم در نظر گرفته شد، حتی با بودجه برخی تیم های لیگ برتری برابری می کرد. با این حال وضعیت نتیجه گیری این تیم بسیار اسف بار بوده و اعتبار فوتبال آذربایجان را زیر سوال برده است.

DSC_0122

از طرف دیگر پس از انتشار خبر انتقال امتیاز تیم شهرداری به ماشین سازی تبریز، به جای اینکه انگیزه بازیکنان این تیم افزایش یافته و تلاش های آنان برای حفظ سهمیه دسته یکی دوچندان شود، نتایج این تیم تضعیف شده و رفته رفته از رده هفتم جدول رده بندی، به جمع ۴ تیم ته جدول سقوط کردند.

این نتایج در حالی رقم خورده است که اکثر بازیکنان تیم شهرداری در این فصل از رقابت ها را، بازیکنان غیربومی تشکیل داده و هزینه های فراوانی برای انتقال آنان به تبریز پرداخته شده است، در صورتی که با بازیکنان بومی نیز می شد به راحتی همین نتایج را کسب کرده و یا شاید با تعصب و انگیزه ی دوچندانی که این بازیکنان برای تیم شهرشان داشتند، نتایج بهتری کسب می کردند.

به هر حال هم اکنون سرنوشت تنها سهمیه لیگ یکی استان آذربایجان شرقی در دستان شاگردان خداداد عزیزی می باشد که روز دوشنبه ساعت ۱۷ و نیز هفته بعد از ساعت ۱۸ باید به مصاف تیم استقلال اهواز برود و از آن دفاع کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :