در بازه قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان نام ۱۸ خودرو به چشم می خورد که به ترتیب رتبه کیفی نام تندر ۹۰ اتوماتیک، پارس تندر، تندر ۹۰ معمولی، تندر ۹۰ پارس خودرو و رانا با ۳ ستاره در رتبه های اول تا پنجم قرار دارد.

به گزارش تبریزمن، در میان خودروهای ارزیابی شده در تیر ماه ۹۵ تنها ۲ خودرو موفق به ارتقا رده کیفی خود شدند.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در تیر ماه ۹۵ گزارش خود را در مورد  ۷۰۷ هزار و  ۷۲ دستگاه از تولیدات خودروهای سبک را اعلام شده است. خودروهای سبک تولیدی کشور دراین ماه، شامل ۳۳ مدل خودرو درگروه سواری و ۹ مدل در گروه وانت است .خودروهای پژو ۲۰۶ وبرلیانسH330 به ترتیب بیشترین و کمترین میزان تولید خودرو را در این ماه به خود اختصاص دادند.

بر اساس اعلام این شرکت در بین خودروهای بالای ۱۰۰ میلیون تومان تنها یک خودرو از خانواده مزدا و تولیدی شرکت بهمن موتور ارزیابی شده است. مزدا ۳ نیو تنها خودروی این گروه و جزو ۳ستاره های این جدول است.

آخرین وضعیت کیفی خودروهای داخلی در تیرماه اعلام شد (+جدول)

در بین خودروهایی که دربازه قیمتی ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان عرضه می شوند،کیا سراتو، تیگو ۵ و جک اس ۵ به چشم می خورند که به ترتیب در رده اول تا سوم از نظر کیفی قرار گرفته و در این میان تنها سراتو سایپا ۳ ستاره است.

بر اساس این گزارش در رده خودروهای بین ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان نام ۶ خودرو به چشم می خورد که به ترتیب در رده اول تا ششم کیفی این رده قرار گرفته اند.

جک J5 ، برلیانس H330 ، آریو، MVM550 ، MVM X33New و لیفان X60 در این گروه قرار دارند. سه خودروی اول لیست ۲ ستاره و سایر خودروهای از نظر کیفی تک ستاره هستند.

آخرین وضعیت کیفی خودروهای داخلی در تیرماه اعلام شد (+جدول)

در بازه قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان نام ۱۸ خودرو به چشم می خورد که به ترتیب رتبه کیفی نام تندر ۹۰ اتوماتیک، پارس تندر، تندر ۹۰ معمولی، تندر ۹۰ پارس خودرو و رانا با ۳ ستاره در رتبه های اول تا پنجم قرار دارد و همچنین NEWMVM 315 ، پژو ۲۰۶، پژو ۲۰۶SD و دنا با رده کیفی ۲ ستاره در رتبه های ششم تا نهم جدول قرار می گیرند.

۹ خودروی دیگر این گروه به ترتیب پژو پارس خراسان، پژو پارس، پژو ۴۰۵، سمند، پژو ۴۰۵ خراسان، سمند تبریز، پژو پارس مازندران، پژو پارس فارس و تیبا ۲ هستند که همگی از نظر رده کیفی تنها یک ستاره دریافت کرده اند.

آخرین وضعیت کیفی خودروهای داخلی در تیرماه اعلام شد (+جدول)

اما در آخرین گروه بندی این جدول نوبت به خودروهایی با بازه قیمتی زیر ۲۵ میلیون تومان می رسد تا ارزیابی شوند. در این گروه نام ۵ محصول از یک گروه خودروسازی به چشم می خورد.

سایپا X132، سایپا X131 ، تیبا، سایپا X111 و سایپا X131 پارس خودرو نام این ۵ محصول است که همگی تک ستاره بوده و جزو ارزانترین خودروهای داخلی هستند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :