به گزارش تبریزمن، سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با حضور در برنامه موج فوتبال، در خصوص آخرین جزئیات بازیکنان سرباز گفت: در خصوص بازیکنان سرباز میدانستیم که اکثرا تا پایان فصل در تیم حضور دارند و فقط دو نفر در نیم فصل قرار بود جدا شوند.

وی ادامه داد: تا امروز چیز خاصی در مورد معافیت ها و کسری خدمت بیشتر بازیکنان نداریم و آقای فرید بهزاد کرمی دو روز دیگر قراردادشان و خدمتشان تمام میشود و به صبا رفته اند چون علی دایی اجازه نداد وی در تبریز بماند.

عباسی در مورد حضور بختیار و سروش نیز ادامه داد: تا امروز چیز خاصی نیست و قرار است این دو بازیکن تا اخر فصل در اختیار تیم باشند.

وی در پاسخ به شایعات اخیر مبنی بر جدایی بختیار رحمانی از تراکتورسازی اظهار داشت: بختیار رحمانی خدمت خود را از تاریخ ۱۹ اسفند ۹۳ شروع کرده و اصولا تا اخر امسال با تیم ما هستند و در لیستی که به ما ارائه شده است ۹۵/۶ خدمت این بازیکن به پایا نخواهد رسید.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی بیان کرد: بخیار هر وقت خدمتش را تمام کند و یا بخاطر کسری زودتر از فصل بخواهد از تیم جدا شود چون بازیکن آزاد است و در آن موقع قطعا سعی خواهیم کرد با مذاکره وی را در تبریز نگه داریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :