در روز های اخیر اخبار ضد و نقیضی در خصوص فروش باشگاه تراکتورسازی در خروجی برخی رسانه ها منتشر شده است.  در این بین، نام یکی از بزرگترین سرمایه گذار آذربایجان به عنوان مشتری جدید سرخ ها به میان آمده است.

تبریزمن، سرویس ورزشی: ابتدا برگردیم به سه شنبه سبز تبریز، که تیم ماشین سازی تبریز توانست بعد از بیست سال به لیگ برتر صعود کند و آذربایجان بتواند با حضور سه تیم در لیگ سال بعد به عنوان قطب بزرگ فوتبال کشور خود را معرفی کند.

تراکتورسازی با صعود به مرحله بعد جام باشگاه های آسیا و همچنین به احتمال زیاد با پیروزی مقابل استقلال اهواز می تواند سهمیه سال بعد را هم کسب کند و با این وجود قطعا حامیان مالی این باشگاه عقب نمی کشند و همچنان مثل گذشته از این تیم پر هوادار و محبوب حمایت می کنند.

photo_2016-05-12_12-08-48

اما گسترش فولاد، بهترین و مجهزترین باشگاه خصوصی و حتی غیر خصوصی لیگ برتر توانست با ارائه بازی های زیبا و با استفاده از بازیکنان جوان و آینده دار نشان دهد سال آینده با برنامه ریزی خوب می تواند جزو چهار تیم بالای کشور باشد.

قطعا مالک این باشگاه که همیشه از تیم تراکتورسازی به صورت مستقیم و غیر مستقیم حمایت کرده است، با حضور ماشین سازی به عنوان قدیمی ترین و ریشه دار ترین تیم شمالغرب کشور در لیگ برتر، از این تیم نیز حمایت خواهد کرد تا شمالغرب کشور نه تنها به عنوان قطب بزرگ فوتبال ایران بلکه آسیا شناخته شود.

در  این میان جای سوال است که برخی ها چه اصراری دارند تا با استفاده از نام و آبروی دیگران استفاده کنند و به جای اینکه با صعود سبزپوشان ماشین سازی به لیگ برتر از هر سه تیم حمایت کنیم، بحث خرید باشگاه تراکتور توسط مالک باشگاه گسترش فولاد را به میان می آورند و به این موضوع فکر نمی کنند که در صورت خرید باشگاه تراکتور تکلیف باشگاه گسترش فولاد چه خواهد شد.

امید است مالک باشگاه گسترش فولاد به عنوان یکی از سرمایه داران آذربایجان که همیشه حامی ورزش استان بودند، در کنار آبی پوشان از تراکتورسازی و ماشین سازی نیز مثل گذشته حمایت کند تا سه نماینده استان سال آینده در لیگ برتر بتوانند خوش بدرخشند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :