معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی از افتتاح ۸۶۴ پروژه شهری و روستایی به مناسبت هفته دولت در سرتاسر استان خبر داد.

به گزارش تبریزمن، محمد صادق پورمهدی در جلسه ستاد سیاستگذاری برنامه های هفته دولت در استان با اشاره به اهم برنامه های هفته دولت در استان گفت: انتظار داریم در این یک هفته، همکاری رسانه ها و مطبوعات با دستگاه های دولتی افزایش پیدا کرده تا علاوه بر افزایش نشاط و شادابی در بین مردم، گزارش عملکرد دولت نیز برای این قشر تبیین شود.

وی با اشاره به برگزاری اجلاس وزرای کشورهای اسلامی به میزبانی تبریز و همزمانی بخشی از برنامه های هفته دولت با این اتفاق عظیم فرهنگی تصریح کرد: برگزاری این اجلاس، فرصت بسیار مناسبی برای معرفی هرچه بهتر و بیشتر تبریز و استان است و در آستانه تبریز ۲۰۱۸ باید از این فرصت به نحو احسن استفاده کرد.

به گفته وی، تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی، برنامه های مربوط به اجلاس وزرای گردشگری کشورهای اسلامی را به شبکه های مختلف جهانی مخابره خواهند کرد.

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در بخشی از سخنان خود تصریح کرد: بر اساس دستور جبارزاده، استاندار آذربایجان شرقی، در هفته دولت امسال، پروژه هایی که در سال های گذشته افتتاح شده اند و یا پروژه های ناقص افتتاح نمی شود.

پورمهدی همچنین اضافه کرد: در هفته دولت امسال، ۸۶۴ پروژه شهری و روستایی با اعتباری بالغ بر ۷۶۸ میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی از احتمال سفر جهانگیری، معاون اول ریاست جمهوری به تبریز در روزهای آینده خبر داد و تصریح کرد: در صورت سفر ایشان، دو پروژه بزرگ عمرانی و تولیدی نیز افتتاح می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :