به گزارش تبریزمن، ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم تراکتورسازی، در گفتگو با تبریزمن در خصوص آخرین وضعیت این تیم گفت: با توجه به فشار تمریناتی که کادر فنی برنامه ریزی کرده بود و بازیکنان در این مدت به صورت صبح و بعد از ظهر تمرین می کردند، آقای قلعه نویی برای شاگردانش امروز را استراحت داد.

وی ادامه داد: خوشبختانه وضعیت تیم بسیار خوب است. فکر کنم از ۲۹ خرداد تمرینات به صورت مرتب در دو نوبت تا به امروز برگزار شده است.

سرپرست تراکتورسازی در خصوص جذب بازیکن جدید برای تیم اظهار داشت: تقریبا نفراتی که اجازه جذبشان را داشتیم به خدمت گرفته شده است و فکر کنم تنها یک سهمیه بزرگ سال داریم و زیر ۲۳ و ۲۱ سال نیز جا داریم که به نظر کادر فنی بستگی دارد. همچنین می توانیم بازیکن خارجی جذب کنیم که این مورد نیز به نظر کادر فنی و نیاز تیم بستگی دارد.

وی افزود: جا دارد از مدیریت باشگاه جناب آقای آجرلو که در فصل نقل و انتقالات توانستند عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دهند تشکر کنم. همچنین کادر فنی نیز توانست با برنامه ریزی و بررسی های زیاد تیم خوبی را جمع کند.

ذوالفقاری اظهار داشت: انشالله امسال آذربایجان بازی های زیبایی را از تراکتور شاهد خواهد بود و امیدواریم در بازی های خانگی شاهد حضور پرشور و پرتعداد هوادارانمان باشیم چرا که برای کسب موفقیت به حمایت آنها احتیاج داریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :