هشتمین جشنواره حضرت علی اکبر (ع) آذربایجان شرقی عصر امروز با معرفی جوانان نمونه و برتر این استان به کار خود پایان داد.

به گزارش تبریزمن، در این مراسم که در آن دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی، تعدادی از مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی استان، نیروهای نظامی و انتظامی و جمع کثیری از شهروندان تبریزی و شهرستانی حضور داشتند از ۳۰ جوان برگزیده در محورهای مختلف تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

IMG_9661
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در این مراسم از شمل گیری بیش از ۶۰ مجموعه مردم نهاد در سطح استان خبر داد و گفت:به وسیله قشر جوان می توان به موفقیت های غیرقابل تصور دست یافت.

IMG_9617
جمشید نظمی افزود:انتخاب جوانان برتر و نمونه آذربایجان شرقی در محورهای علمی و پژوهشی، ابتکارات و اختراعات، ورزشی، اجتماعی، قرآن و نماز، فرهنگی، هنری، رسانه ای و صنایع دستی، کشاورزی و روستایی، کسب و کار و نیز ایثار و شجاعت مورد ارزیابی قرار گرفت تا در جهت افزایش روحیه اجتماعی، شجاعت و خودباوری، جوانان مستعد برگزیده شوند.

وی اضافه کرد:اما تمام جوانان آذربایجان شرقی شایسته قدردانی هستند زیرا آینده کشور با همت این عزیزان آباد خواهد گردید.

در بخش دیگری از این جشنواره، یکی از جوانان برتر استان به نمایندگی از طرف سایر این قشر مشکلات هم سن و سالان خود را در قالب یک بیانیه به سمع و نظر مسوولان حاضر در سالن اندیشه تبریز رساند.

IMG_9806
در بخشی از این سخنرانی، به استفاده از تخصص جوانان دیار ستارخان در عمران و آبادانی شهر اولین ها تاکید شده و آمده است:ارتباط دانشگاه با ادارات و سازمانها، حمایت مسوولان از طرح های فارغ التحصیلان، استفاده از نیروهای متخصص و کاردان و نخبه در دستگاه های اجرایی، اعطای وام کم بهره به استعدادهای جوان، انتخاب مشاور جوان مدیران استانی و درک خبرنگاران جوان از سوی مسوولان و غیره می تواند موجب امیدواری این قشر تأثیرگذار کشور به روزهای آینده گردد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :