به گزارش تبریزمن،در حکم صادره از سوی دکتر غلامرضا شعبانی بهار نائب رییس شورا و معاون ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان آمده است :

با عنایت به ایفا نقش حوزه ورزش همگانی کشور در انجام این ماموریت و استفاده بهینه از توانمندی های فکری جهت رفع چالش های موجود در توسعه ورزش همگانی و حسب تاکیدات و منویات مقام معظم رهبری در راستای گسترش انجام فعالیت های بدنی و جلوگیری از کم تحرکی و فقر حرکتی و داشتن جامعه ای سالم و با نشاط به اطلاع می رساند با توجه به ارزیابی های صورت گرفته در سال ۱۳۹۴ آن اداره کل به رتبه اول و کسب جایگاه برتر توسعه ورزش همگانی بین کلیه استان ها دست یافته است.

وی می افزاید: بدینوسیله از تلاش های جنابعالی و سایر همکاران در آن اداره کل سپاسگزاری میگردد و با کمال افتخار این لوح سپاس به پاس تجلیل و شایستگی تقدیمحضور می شود.

وی ادامه می دهد:با امید به اینکه در زمینه توسعه کمی و کیفی توسعه ورزش همگانی و فراهم آوردن زمینه لازم جهت حضور حداکثری مردم و افزایش کیفیت آموزش زندگی بهتر از طریق انجام ورزش و فعالیت های بدنی همچون گذشته کوشا و پویا باشید.

اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در سال ۱۳۹۳ بیش از ۸۱۰ برنامه ورزشی ، ۴۲ دوره آموزشی و ۱۵۰ ایستگاه ورزش صبحگاهی را در سطح استان برگزار کرده است.

 

منبع : ایرنا


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :