مسابقات مینی گلف قهرمانی کشور ‘یادواره شهدای مدافع حرم آذربایجان شرقی’ با قهرمانی تیم آذربایجان شرقی به پایان رسید.

به گزارش تبریزمن، این مسابقات به مدت دو روز در بخش بانوان و آقایان در زمین اختصاصی گلف هیات، واقع در پارک ائل گلی تبریز با حضور ۱۲۰ ورزشکار از ۱۹ استان از سراسرکشور برگزار شد .

مینی گلفرهای آذربایجان شرقی در هر دو رده آقایان و بانوان به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافتند .

در بخش انفرادی بانوان ، فاطمه مطلب زاده از آذربایجان شرقی با کسب اسکور ۱۳۵ به عنوان بهترین بازیکن و قهرمان مسابقات شناخته شد .

پس از وی سیما شاه محمدی و سیده زهرا حسینی هر دو از استان اردبیل به مقام های دوم و سوم دست یافتند.

در بخش تیمی بانوان نیز تیم ‘الف آذربایجان شرقی’ با کسب اسکور ۲۷۷ به عنوان قهرمانی مسابقات دست یافت و تیم های اردبیل و لرستان به ترتیب حائز رتبه های دوم و سوم شدند.

در بخش انفرادی آقایان ، مهدی باغبان از آذربایجان شرقی با کسب اسکور ۱۱۳ به عنوان برترین بازیکن و قهرمان مسابقات شناخته شد و پس از وی حسن شاهی وند از لرستان و طاها مولایی از اردبیل بترتیب دوم و سوم شدند .

در بخش تیمی آقایان تیم’ الف آذربایجان شرقی’ به مقام قهرمانی کشور رسید ، تیم لرستان دوم شد و تیم تبریز ‘ب’ آذربایجان شرقی نیز به مقام سوم این دوره از مسابقات رسید .

در پایان این دوره از مسابقات هیئت گلف آذربایجان شرقی به عنوان بهترین و برترین هیئت گلف کشور و میزبان برتر کشور انتخاب شد.

تیم سیستان و بلوچستان نیز به عنوان ‘تیم اخلاق ‘ این دوره از مسابقات برگزیده شد .

در مراسم اختتامیه و اهدای جوایز ورزشکاران ، از خانواده های معظم شهدای مدافع حرم با نمادین اهداء مدال طلای قهرمانی این دوره از مسابقات تقدیر شد .


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :