به گزارش تبریزمن، در دومین دیدار این هفته از ساعت ۱۵/۳۰ تیم های آذرخش بندعباس و مس سونگون مقابل هم قرار گرفتند.بندری ها که با مشکلات عدیده مالی به عشق هواداران پای به میدان گذاشته بودند تصور می شد روز دشواری را مقابل مس داشته و شکست بدی را متحمل شوند اما هر چند مسی ها دوبار از میزبان خود پیش افتادند اما بازی غیرتمندانه شاگردان روزپیکر نتیجه ای عجیب را رقم زد و آذرخشی ها تیم پرمهره مس را با شکست بدرقه کردند.

مس که این فرصت را داشت تا با توجه به شکست تاسیسات به صدر جدول برسد این جایگاه را به دیگر تیم تبریزی یعنی دبیری هدیه کرد و خودش همچنان پایین تر از تاسیسات ایستاد.

در دیگر بازی مهم هفته بیستم تیم های منصوری قرچک و گیتی پسند در اصفهان به مصاف هم رفتند.بازی رفت دو تیم که در قرچک با جنجال همراه بود با گل ثانیه پایانی منصوری با تساوی ۶بر۶ خاتمه یافت اما در بازی برگشت در اصفهان هم دو تیم نمایشی نسبتا برابر را ارائه دادند اما این تیم منصوری بود که در لحظات پایانی بر میزان سختکوش خود غلبه کرد.

این بازی تا یک دقیقه پایانی با تساوی دو بردو دنبال می شد اما پاورپلی گیتی پسندی ها این فرصت را به منصوری داد تا دوبار دروازه خالی میزبان خودر ا باز کند.پس از آن تماشاگران اصفهان به داوری اعتراض کردند که منجر به توقف بازی شد و در نهایت با رفتن تیم منصوری به رختکن این بازی ناتمام ماند تا کمیته انضباطی درباره آن تصمیم گیری کند.

در ساری تیم شهروند در بازی حساس پایین جدول مقابل فردوسی مشهد به یک پیروزی پرگل رسید تا پس از هفته ها طعم پیروزی را چشیده و با نعمتی به اولین برد خود دست پیدا کند.

در اهواز هم حفاری در مصاف با میثاق تهران تیم برتر میدان بود و حریف خود را با شکستی پرگل بدرقه کرد تا تیم حسن زاده در جمع مدعیان قرار بگیرد.

در کرج هم یاسین پیشرو جبران شکست بازی رفت مقابل مقاومت را کرد تا تیم غیاثی که چند هفته ای است شرایط مناسبی پیدا کرده با یک برد شیرین به قم بازگشته و یاسینی ها به امید جایگاه بهتر در جدول باشند.این نتیجه باعث شد تا مقاومتی ها پس از هفته ها طعم شکست را بچشند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :