بازیکن تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: به زودی طلسم نبردن‌های ما شکسته می‌شود و شاهد موفقیت پدیده در لیگ برتر خواهیم‌بود.

به گزارش تبریزمن، میثم نقی‌زاده در خصوص بازی حساس این هفته تیمش در برابر تراکتورسازی تبریز گفت: تراکتور جزو تیم‌های بسیار باکیفیتی است که امسال نیز به واسطه بازیکنان سرباز زیادی که جذب کرده‌است، تیم بسیار قدرتمندی را روانه مسابقات کرده‌است.به هر حال ما هم پدیده هستیم و برای موفقیت در این مسابقه، وارد میدان می‌شویم.

وی درباره احساسش از بازی برابر تراکتورسازی تصریح کرد: متولد شهرستان مرند هستم و خود، آذری هستم. اما برای بازی جمعه در لباس پدیده با تمام وجود به بازی می‌پردازم، ضمن اینکه برای تراکتور نیز به غیر از بازی با پدیده در طول لیگ آرزوی موفقیت می‌کنم.

نقی‌زاده در خصوص بازی‌های زیبایی که تیم فوتبال پدیده در ۳ هفته ابتدایی لیگ ارائه کرده، خاطنشان کرد: انصافا زیبا و روان بازی می‌کنیم، این حرف تمام تیم‌هایی است که در برابر ما بازی کرده‌اند اما هنوز نتوانسته‌ایم به نتیجه دلخواه دست یابیم، امیدوارم در بازی روز جمعه توپ‌هایمان وارد دروازه شود تا در نتیجه هم خوب عمل کنیم.

به نقل از سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، نقی‌زاده در پایان در پاسخ به اینکه داوری‌های صورت گرفته در بازی برابر پدیده و سایپا به نتیجه پدیده لطمه زده، تاکید کرد: در خصوص مسائل داوری بهتر است سرپرست تیم ما صحبت کنند، فقط می‌توانم بگویم امیدوارم از این به بعد اشتباهات داوری به حداقل برسد تا تیم‌ها بتوانند به بهترین شکل ممکن و بدون فشار عصبی به بازی بپردازند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :