عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان گفت: آرامش، امید و رونق اقتصادی راهبرد اصلاح طلبان در مجلس دهم خواهد بود.

به گزارش تبریزمن، محمدرضا عارف ظهر سه شنبه در اجتماع انتخاباتی مردم سراب اظهار داشت: مردم با حضور حماسی در انتخابات سال ۹۲ به گفتمان اعتدال رای دادند و این دولت محصول و برایند خواست مردم بود.

وی در ادامه افزود: در گام دوم مردم و جوانان به تغییر در قوه مقننه رای دادند و با اقبال به لیست امید حماسه سال ۹۲ را تکمیل کردند و اینک در مرحله نهایی حضور ی دیگر می تواند مجلسی همسو و هماهنگ با دولت برای اجرایی شدن طرح های دولت تدبیر و امید تشکیل دهد.

رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان بابیان اینکه لیست امید در انتخابات ۹۴ با راهبرد اصلی آرامش، امید و رونق اقتصادی به میدان آمد و ما رفع مشکلات اقتصادی مردم را در اولویت قرار داده‌ایم، بیان کرد: برای مشکل معیشتی مردم و اشتغال فرزندان و بخصوص فارغ التحصیلان در دانشگاه‌ها، رکود و تورم بالا برنامه‌ای با ۲۸ بند در جهت پاسخگویی به مطالبات مردم با عنوان میثاق با ملت تنظیم کرده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: در آذربایجان شرقی و تبریز با ۹ کاندیدا روبرو هستیم که همگی افرادی لایق و درد آشنا هستند، لذا در جمعه آینده، حماسه هفت اسفند را ادامه بدهید چرا که ما به تک تک رای شما نیاز داریم و همه شما باید به میدان بیایید.

عارف در پایان لیست امید را نتیجه اتحاد و هماهنگی بین اصلاح طلبان و اعتدال و توسعه عنوان و تصریح کرد: برای اولین بار توانستیم به اتحاد رسیده و لیست واحدی ارایه دهیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :