طی یک آیین باشکوه و با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، امروز از خدمات خیّر بهزیستی آذربایجان شرقی – دکتر حبیب صادقی اسفهلانی – تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

به گزارش تبریزمن، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این مراسم مدیریت هماهنگ استانی در آذربایجان شرقی را مورد توجه قرار داد و گفت:خوشبختانه تیم مدیریتی این استان خوشفکر هستند، زیرا وجود اکیپ متفکر هماهنگ هر استان موجب آبادانی آن منطقه خواهد شد.

علی ربیعی افزود:از سوی دیگر برنامه دولت یازدهم بیشتر حول محور توسعه اقتصادی بوده و عنوان توسعه گر اجتماعی، صفت دولت قلمداد می گردد زیرا در راستای توسعه فرهنگ مدارا و مقابله با مشکلات اجتماعی گام بر می دارد تا فاصله فرصت های نابرابر اجتماعی به حداقل ممکن کاهش یابد.

وی با اشاره به اینکه مبارزه با فقر آموزش، توجه به ایجاد فرصت های برابر اجتماعی، کودکان بازمانده از تحصیل و غیره از اهداف اصلی دولت یازدهم است اضافه کرد:ناامیدی، مهم ترین چالش اجتماعی کشور است که باید به آن توجه نمود، لذا دولت آرامش جامعه را استراتژیک خود قرار داده تا مردم از آرامش روانی و امید به زندگی بهتری برخوردار باشند!

حبیب صادقی اسفهلانی نیز طی اظهاراتی کوتاه که با جملات احساسی و عاطفی همراه بود تاکید کرد که خوشا به حال کسانی که با هر نوع امکانات خود در خدمت مردم هستند.
استاندار آذربایجان شرقی هم در این مراسم گفت:در کنار ساخت مدرسه، احداث مراکز امدادی و مددکاری نیز در اولویت استانی قرار گرفته و جای تقدیر دارد.

اسماعیل جبارزاده افزود:امروزه افراد خوشنامی در جهت خدمت به شهر تبریز و شهروندان آن وجود دارند که با انجام اقدامات انساندوستانه در نزد مردم عزیز بوده و یک نعمت محسوب می گردند.

پس از برگزاری این مراسم که محسنی بندپی رییس سازمان بهزیستی کشور، اسماعیل جبارزاده استاندار، محسن ارشدزاده مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی، خلیل ساعی مدیرکل بحران استان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و تعداد کثیری از مددکاران و آذربایجانی های مقیم کشور آلمان حضور داشتند از پروژه های دیگر این مجموعه شامل مجتمع آب درمانی، آموزشی و ورزشی مرحوم “محمد صادقی اسفهلانی”، سایت مدیریت بحران آذربایجان شرقی و مجتمع مسکونی ۱۹۸ واحدی فرزندان ترخیصی موسوم به “شهید هوشنگ ثانی فام” بهره برداری به عمل آمد.

شایان ذکر است به گفته مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی، حدود ۲۰۰ پروژه مختلف به ارزش ۱۵۰ میلیارد ریال در هفته بهزیستی مورد افتتاح قرار گرفت و ۸۰ پروژه دیگر نیز با اعتبار ۲۵۰ میلیارد ریالی در حوزه های رفاهی، ورزشی، اجتماعی و غیره به بهره برداری خواهد رسید به طوری که بیش از ۸۰ درصد اعتبارات و منابع مالی پروژه ها از محل تسهیلات بانکی، بخش خصوصی و خیرین تامین شده است.

√ شهرام صادق زاده


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :