رئیس اتحادیه آرایشگر های زنانه از شناسایی آرایشگاه هایی که بدون پروانه کسب در حال فعالیت هستند خبر داد و گفت: این مراکز بعد از شناسایی از سوی نیروی انتظامی پلمب خواهند شد.

 به گزارش تبریزمن، رئیس اتحادیه آرایشگر های زنانه از شناسایی آرایشگاه هایی که بدون پروانه کسب در حال فعالیت هستند خبر داد و گفت: این مراکز بعد از شناسایی از سوی نیروی انتظامی پلمب خواهند شد. “افسرالملوک یاسان”با اشاره به فعالیت ۵۰ بازرس برای شناسایی آرایشگاه های بدون مجوز در فاز اول گفت: این بازرسان با هماهنگی با اتاق اصناف آموزش های لازم را اخذ کرده و از امروز فعالیت خود را آغاز کردند.

وی ادامه داد: این بازرسان همگی دارای حکم و کارت شناسایی هستند که ماموریت دارند تا آرایشگاه های بدون مجوز را شناسایی و گزارش آن را به اتحادیه ارائه دهند. وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه بیشترین تخلفات آرایشگاه های زنانه چیست گفت: بیشترین تخلف مربوط به فعالیت بدون پروانه کسب است و در این راستا هم به دلیل اینکه ما با درهای بسته مواجه هستیم و گاهی فرد یک اتاق منزل خود را به آرایشگاه تبدیل می کند و کسی از این موضوع اطلاع ندارد کار شناسایی سخت شده است.

وی در زمینه ورود آرایشگاه های زنانه به موارد پزشکی و اقدامات دیگر که تداخل صنفی محسوب می شود گفت: هر گونه ارائه خدمات که به موارد سلامت و پزشکی مربوط شود و یا اقداماتی که تداخل صنفی است در صورتی که در آرایشگاه ها انجام شود تخلف محسوب شده و برابر قانون با متخلف برخورد شده و واحد صنفی نیز پلمب خواهد شد. رئیس اتحادیه آرایشگاه های زنانه تهران در پایان به شهروندان توصیه کرد تا حتما به آرایشگاه های دارای پروانه کسب مراجعه و در صورتیکه که با مراکز فاقد پروانه مواجه شدند موضوع را به اتحادیه اعلام کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :