به گزارش تبریزمن، رسول خطیبی سرمربی تیم سیاه جامگان در نشست خبری با اصحاب رسانه در خصوص دیدار فردا مقابل گسترش فولاد تبریز و شرایط تیم خود گفت: خیلی خوشحالم که دوباره به تبریز آمده ام و بسیار خوشحالم که در باشگاه گسترش فولاد حضور دارم. با این باشگاه خاطرات بسیار خوبی داریم. با این حال برای کسب سه امتیاز به تبریز آمده ایم و می دانیم که در برابر تیم قدرتمند گسترش کار سختی در پیش رو خواهیم داشتیم.

وی ادامه داد: تیم ما تجربه ی کمی دارد و از نظر سنی هم در بین تیم های جوان لیگ برتر قرار دارد. برای هماهنگی به زمان بیشتری نیاز داریم. امیدوارم بازیکنانی که تبریزی هستند و در تیم ما حضور دارند فردا یک بازی خوب را نمایش دهند و با توجه به انگیزه ی که دارند برای ما مفید باشند.

خطیبی

خطیبی در ادامه گفت: من موفقیت های خودم را مدیون مردم تبریز هستم و امیدوارم فردا هر دو تیم یک بازی خوب را از خود به نمایش بگذارند. هواداران تبریز همیشه حرف اول را در ایران می زنند و امیدوارم فردا و همیشه در کنار فوتبال باشند.

وی در خصوص تیم تراکتورسازی هم افزود: من همیشه در فوتبال به ارزو هایم رسیده ام، امیدوارم یکی از تیم های تبریزی و به خصوص تراکتور قهرمان ایران شود و بعد به فینال جام باشگاه های آسیا صعود کند. این ها از آرزو های من هستند.

سرمربی تیم سیاه جامگان در خاتمه در خصوص مصدومان تیم خود نیز گفت: ما یک محروم داریم میلان ایوانویچ است و بقیه در اختیار تیم هستند. امیدوارم فردا روز خوبی برای هر دو تیم باشد و فوتبال زیبای را شاهد باشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :