آیسان علیخانی بانوی فوتبالیست آذربایجان و بازیکن تیم فوتبال بانوان همیاری شهرداری ارومیه گفت: آرزو دارم تراکتورسازی در فوتبال بانوان تیمداری کند و من پیراهن این تیم را بپوشم و در لیگ برتر حاضر شویم.

تبریزمن، سرویس ورزشی: آیسان علیخانی در گفتگو با تبریزمن اظهار داشت: ۲۴ سال دارم و ۱۲ سال است که در رشته ورزشی فوتبال کار می کنم. ۵ سال در لیگ برتر فوتبال بانوان فعالیت داشته ام و در این مدت ۴ سال عضو تیم شهرداری ارومیه و یک سال نیز در تیم کردستان فوتبال بازی کرده ام.

photo_2016-12-08_12-40-00

وی با بیان اینکه هم اکنون در تیم همیاری شهرداری ارومیه مشغول هستم، ادامه داد: تیم ارومیه بازیکنان خوبی دارد و الان در رده پنجم جدول هستیم ولی تلاش می کنیم به رده های بالا برسیم.

بانوی فوتبالیست آذربایجان و بازیکن تیم فوتبال بانوان همیاری شهرداری ارومیه ادامه داد: در این سال ها در اردوهای تیم ملی حضور داشته ام ولی بازی ملی نداشته ام که تلاش می کنم در تیم ملی فوتبال بانوان نیز حضور داشته باشم.

علیخانی با تاکید بر اینکه مسئولان فوتبالی به ورزش بانوان توجه کنند، گفت: مسئولان از ورزش بانوان حمایت کنند چراکه استعدادهای خوبی در این زمینه وجود دارد و باید ارزش قائل شوند.

وی با انتقاد از باشگاه های تبریزی گفت: باشگاه های تبریز فعالیتی در فوتبال بانوان ندارند. درحالیکه تبریز بازیکنان خوبی در فوتبال بانوان دارد که در شهرهای مختلف فوتبال بازی می کنند. ما تلاش کرده ایم تا تبریز در لیگ برتر فوتبال بانوان تیم داشته باشد ولی مسئولان جلو نیامده اند. باید اسپانسرها از ورزش بانوان حمایت کنند.

photo_2016-12-08_12-39-52

بازیکن تیم فوتبال بانوان همیاری شهرداری ارومیه همچنین افزود: تیم های فوتسال بانوان در تبریز نیز منحل شده اند.

وی در خصوص تیم ارومیه نیز گفت: این تیم را خیلی دوست دارم و امیدوارم در این تیم موفق شوم.

علیخانی گفت: تمام تلاشم را می کنم تا تبریز در لیگ برتر فوتبال بانوان تیم داشته باشد.

photo_2016-12-08_12-39-56


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :