رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی گفت: تردد خودروها از طریق آزاد راه تبریز- زنجان به علت تداوم کولاک و مناسب نبودن شرایط برای رانندگی همچنان ممنوع و این مسیر بسته است.

به گزارش تبریزمن، سرهنگ جواد ناموران با اعلام اینکه تردد در این محدوده از آزاد راه تبریز – تهران از صبح امروز در محور رفت ممنوع شده بود ، گفت: با توجه به افزایش بار ترافیکی با هماهنگی مدیریت راهداری استان تصمیم بر ممنوعیت تردد در هر دو محور گرفته شد.
وی با بیان اینکه این تصمیم به علت پیش گیری از گرفتار شدن مسافران در برف و کولاک گرفته شده است ، جاده قدیم تبریز- میانه و میانه – زنجان را به عنوان محور جایگزین اعلام کرد.
سرهنگ ناموران همچنین از مسدود بودن محور مراغه – هشترود خبرداد و گفت: در سایر محورهای برون شهری استان هم تردد بدون زنجیر چرخ ممنوع است .
به گزارش هواشناسی استان ، وضعیت ناپایدار جوی و احتمال کولاک تا ظهر فردا ادامه خواهد داشت و از امشب شاهد فعال شدن مجدد سامانه بارشی هم خواهیم بود .
آزادراه تبریز- زنجان به طول حدود ۳۰۰ کیلومتری مهمترین محور مواصلاتی شمالغرب کشور و نیز راه ارتباطی ایران به ترکیه و اروپا است که هر روز شاهد تردد هزاران دستگاه خودروی سواری، مسافری و باری است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :