مردی که پس از آزار دختر ۱۴ ساله همسایه مدعی شده بود مبتلا به ایدز است، برای آزمایش‌های تخصصی به پزشکی قانونی منتقل شد.

به گزارش تبریزمن، این دختر ۱۴ ساله چهارشنبه هفته گذشته پس از دعوا با خانواده‌اش، خانه‌شان را در یکی از محله‌های تهران ترک کرد، غافل از این‌که در دام سیاه مرد همسایه گرفتار می‌شود. چند روز پیش او در یک قرار صوری با خواستگارش دستگیر شد.

دختر نوجوان به پلیس گفت: در بوستان محله با مردی که در همسایگی‌مان زندگی می‌کرد، آشنا شدم و اعتمادم به او جلب شد. روزی که از خانه فرار کردم، او مرا به خانه‌اش برد و مورد آزار و اذیت قرارداد. او مدعی بود ایدز دارد و مرا هم مبتلا کرده است. همین موضوع باعث شد به خانه برنگردم و سرگردان خیابان‌ها شوم.

با اعتراف وی، مرد همسایه هم دستگیر شد و پس از اظهارات ضد و نقیض، سرانجام دیروز به آزارواذیت دختر نوجوان اعتراف کرد و گفت: زمانی که فرزندم را به بوستان محله می‌بردم، با این دختر نوجوان آشنا شدم و او به من اعتماد کرد. او حتی با من درددل می‌کرد. چند شب قبل تماس گرفت و گفت که با خانواده‌اش دعوا و خانه‌شان را ترک کرده و در خیابان است. سراغش رفتم و او را به خانه‌ام آوردم. در را قفل کرده و او را مورد آزار و اذیت قرار دادم. همان‌جا برای این‌که از من شکایت نکند، گفتم که مبتلا به ایدز بوده‌ام و او نیز مبتلا شده است.

مرد آزارگر با دستور بازپرس محمدمهدی مرشدلو، رئیس شعبه هفتم دادسرای امورجنایی تهران در اختیار ماموران پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت تا راز دیگر جرایم احتمالی او فاش شود. این در حالی است که این متهم برای مشخص شدن این که مبتلا به ایدز هست یا نه، به پزشکی قانونی معرفی شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :