به گزارش تبریزمن، سردار محمد حسین جعفری مدیرعامل سابق باشگاه تراکتورسازی، در واکنش به اظهارات سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در ارتباطی تلفنی با برنامه موج فوتبال گفت: دو بازی مانده به اخر لیگ که میخواست تونی برود بعد از صحبت با وی قرار شد که ما طلب وی را پرداخت کنیم.

جعفری در مورد حرف عباسی در مورد آشفتگی اسناد در ابشگاه گفت: همه حساب و کتاب های باشگاه در زمان بنده و نظمی معلوم است. شاید اشفتگی اسناد اعلامی عباسی بخاطر انتقال دفتر به تهران و اخراج کارکنان سابق و حضور افراد جدیدی بود که اصلا در مورد اسناد باشگاه اطلاعاتی نداشتند.

عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز ادامه داد: همیشه باشگاه ها بدهی قبلی دارند ولی ما هم همیشه سعی کردیم با حمایت مسئولین تیم را بگردانیم، ما باشگاه را با بودجه ۱۴ میلیاردی اداره کردیم آن هم زمانیکه با تونی با دلار هزار تومانی قرار داد بستیم ولی زمان تسویه دلار ۳ هزار و نهصد تومان بود. آقای عباسی من هم باشگاه را با بدهی تحویل گرفتم ولی هیچ وقت بهانه نکردم.

وی افزود: ما به تونی ۱۴۸ هزار دلار بدهی داشتیم و امیدواریم آقایان با اشفتگی هایی که پیش آورده اند بتوانند جوابگوی مردم باشند.

عباسی هم در پاسخ به اظهارات سردار جعفری در مورد آشفتگی اسناد گفت: ما اسناد را جمع آوری و طبقه بندی کردیم و مشخص شد که فیفا در ۲۰۱۲ چه حکمی داده و میزان جریمعه از ۲۰۱۲ تا به امروز هی بیشتر شده است.

عباسی ادامه داد: قبل از حضور ما هیچ فردی در باشگاه نبود که بتواند با فیفا ارباط برقرار کرده و مشکلات را حل کند، همیشه از طریق فدراسیون با فیفا ارتباط داشتند


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :