شرکت کلمه اسپانیا، توانست برای دومین سال پیاپی نظر مسئولین باشگاه تراکتورسازی را به خود جلب کرده و مسئول تهیه لباس های باشگاه تراکتورسازی شود.

به گزارش تبریزمن، باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی بعد از صعود به لیگ برتر، با شرکت آلشپورت آلمانی که اکثر تیم های ورزشی کشور نیز از این شرکت لباس های ورزشی خود را تهیه می کردند، قرارداد سه ساله بست.

بعد از اتمام قرارداد با این شرکت، زینی زاده مدیرعامل باشگاه با شرکت مروج (مجید) قرارداد همکاری منعقد کرد که تعدادی از بازیکنان تولیدات این شرکت رضایت کامل را نداشتند و حتی از اینکه طرح های پوشاک تراکتورسازی با سایر تیم هایی که با این شرکت قرارداد داشتند هم شکل و یکسان بود و تنها رنگ آنها فرق داشت اعتراض می کردند.

جمشید نظمی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با شرکت مروج نیز قطع همکاری کرد و با کمپانی KELME اسپانیا قرارداد جدیدی را امضاء کرد.

بعد از گذشت یکسال، سعید عباسی مدیرعامل تراکتورسازی شد و به دلیل برخی مشکلات قصد لغو همکاری با شرکت کلمه اسپانیا را داشت.

با توجه به صحبت ها و جلساتی که در هیئت مدیره برگزار می شد، سرانجام مقرر شد برای دومین سال متوالی، این شرکت البسه تراکتورسازی را تهیه کند.

آشنایی با کمپانی KELME اسپانیا:

kelmeeee

شرکت هزاره ورزشی جدید با نام تجاری KELME، یک شرکت ورزشی اسپانیایی است که به تولید پوشاک و کفش های ورزشی مشغول است.

کِلمه در سال ۱۹۷۷ توسط دیگو و خوزه کویلس تاسیس شد و محصولات خود را برای فوتبال، فوتسال، بسکتبال، دوومیدانی و تنیس به بازار عرضه کرد.

دفتر مرکزی کلمه در شهر آلچه اسپانیا قرار دارد ولی از آنجایی که یک برند معروف با پوشاک مرغوب شناخته شده است در بیشتر نقاط جهان نمایندگی دارد.

پوشاک و کفش های ورزشی این شرکت توسط تعداد زیادی از بازیکنان و کارشناسان مطرح دنیا از جمله David James دروازبان تیم ملی انگلیس، Josemi بازیکن سابق تیم لیورپول مورد تأیید قرار گرفته است.

کمپانی کِلمه تا کنون تهیه پوشاک تیم های فوتبال باشگاهی کشور های استرالیا، اسپانیا، آرژانتین، شیلی، دانمارک، ایتالیا، کره، ژاپن، هلند، مکزیک و چند تیم دیگر را بر عهده گرفته است.

همچنین لباس و کفش های ورزشی تیم های ملی کنیا، امارات و کویت نیز شرکت KELME تهیه می کند.

از مهمترین افتخارات این کمپانی می توان به تهیه پوشاک تیم های رئال مادرید به مدت چهار سال در سال های (۱۹۹۴/۱۹۹۸)، ویارئال در سال های  (۱۹۹۹/۲۰۰۵) و چند تیم باشگاهی دیگر لیگ اسپانیا اشاره کرد.

anaj1402477374k4bcRe_related

KELEME به خاطر طراحی قوی و نوآورانه، همچنین کیفیت تولید محصولات خود توانسته است در جهان مد به پیشرفت های چشمگیری دستیابد. علاوه بر این، به خاطر اعمال اتباطات، تبلیغات و سرمایه گذاری هایی که داشته است توانسته روابط عمومی و سودمندی زیادی را کسب کند.

البسه تراکتورسازی که کمپانی کلمه فصل گذشته تهیه کرده بود:

phpThu

phpThumb_generated_tdffff

phpThumb_genera

toni1

در ادامه به گزارش تصویری حمایت این کمپانی از تیم های ورزشی می پردازیم:

 

TECHNICAL SPONSOR BARCELONA 92
kelme-historia-01-03
REAL MADRID 1994-1998 TECHNICAL SPONSOR
IMG_5555
jugador_sbadell kelme-historia-05-02 imageLeft_jugador
گزارش از نوید هوشمند


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :