معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تبریز از آغاز اقدامات مربوط به تمهیدات ترافیکی ایام نوروز و استقبال از مسافران نوروزی خبر داد.

به گزارش تبریزمن، جلسه هماهنگی اقدامات مربوط به تمهیدات ترافیکی ایام نوروز و استقبال از مسافرین نوروزی در اداره فنی ونظارت بر اموراجرایی معاونت حمل ونقل تشکیل گردید.

یعقوب وحیدکیا، در خصوص ضرورت برگزاری این جلسه، گفت: باتوجه به موقعیت شهر تبریزدر زمینه پذیرش مسافر و همچنین، افزایش تردد شهروندان در ایام عید، نیاز به اتخاذ تمهیداتی در زمینه ترافیک احساس می شود.

وی ادامه داد:بر این اساس، در این جلسه مقرر گردید در گام نخست، آسیب شناسی لازم در خصوص پتانسیل ها وامکانات ترافیکی شهر، همچنین در زمینه ایستگاههای اتوبوس، پایانه های مسافربری، پارکینگ های عمومی، وضعیت معابر شعری، پل های عابر پیاده، تجهیزات ترافیکی وجایگاههای CNG   انجام پذیرد.

معاون حمل و نقل شهردار تصریح کرد: علاوه بر این، تصمیماتی اتخاذ شد تا اطلاع رسانی و ارسال پیامهای ترافیکی با هدف بهینه سازی سفر برای مسافران نوروزی، توسط کارشناسان عالی این واحدآغاز گردد وسازمان های مربوطه نیز،نسبت به اجرایی نمودن موارد فوق، طبق ضوابط و دستورالعمل های ابلاغی حوزه معاونت حمل ونقل وترافیک شهرداری تبریز، اقدامات لازم را به عمل آورند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :