بررسی گزارش کمیسیون شوراها در مورد طرح اصلاح قانون تعیین محدوده حوزه‌های انتخاباتی مجلس در دستور کار صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

به گزارش تبریزمن، جلسه علنی روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست علی لاریجانی و با حضور ۱۹۴ نماینده آغاز شد.

امروز اولین جلسه بعد از برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان است.

اولین دستور کار جلسه علنی امروز ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون تدوین آیین‌نامه مجلس در مورد طرح اصلاح موادی از آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی است.

نمایندگان مجلس امروز همچنین گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مورد رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی را نیز در دستور کار دارند.

رسیدگی به گزارش کمیسیون عمران در مورد رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح یک فوریتی توسعه و بهینه‌سازی آب شرب شهری و روستایی نیز در دستور کار جلسه علنی امروز قرار دارد.

وکلای ملت امروز همچنین گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات در مورد طرح نظام جامع آموزش و تربیت فنی و حرفه‌ای و مهارتی را نیز بررسی خواهند کرد.

بررسی گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی در مورد طرح اصلاح قانون تعیین محدوده حوزه‌های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی نیز در دستور کار جلسه علنی امروز قرار دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :