مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز از آغاز فعالیت های گردشگری در نوروز ۹۵ خبر داد.

به گزارش تبریزمن، رضا خلیلی گفت: طبق روال سال های گذشته شهرداری تبریز به صورت ویژه آماده استقبال از نوروز است و سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز از اول فروردین به میزبانی گردشگران نوروزی می رود.

خلیلی ادامه  داد: ۳۰ دستگاه اتوبوس تبریز گردی در یک مسیر اصلی و ۴ مسیر فرعی ، ۲۰ دستگاه تاکسی از من بپرس و مراکز اطلاع رسانی گردشگری در دو نوبت کاری در سطح شهر آماده ارائه خدمات گردشگری هستند.

وی همچنین گفت: شهرداری های مناطق ۱۰ گانه تبریز در نوروز امسال همکاری ویژه ای با سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز داشته اند و اماکن دیدنی و پارکهای مناطق آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزی هستند.

وی با اشاره به عناوین بین المللی تبریز یادآور شد: نوروز ۹۵ بهترین فرصت برای معرفی تبریز ۲۰۱۸ و معرفی صنعت فرش تبریز است و ما باید از این فرصت ارزنده برای معرفی تبریز به عنوان پایتخت گردشگری شهرهای اسلامی بهره مند شویم.

مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز یادآور شد: سطح شهر با زیباسازی بصری و انجام خدمات شهری آماده استقبال از گردشگران است و خدمات ویژه گردگردشگری سازمان نیز از اول فروردین در دو شیفت کاری آغاز به کار خواهد کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :