با حضور مسئولان ارشد استانی و شهری مراسم تحویل تاکسی های جایگزین تاکسی های فرسوده تبریز و رونمایی از طرح من یار مهربانم در تاکسی ون های تبریز برگزار شد.

به گزارش تبریزمن، مراسم تحویل خودورهای جایگزین تاکسی های فرسوده با حضور دکتر صادق نجفی شهردار تبریز، محمد صادق پورمهدی معاون استاندار آذربایجان شرقی ، جعفر مدبر رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تبریز و جمعی از مدیران شهری در محل محوطه ترمینال بزرگ تبریز برگزار شد.

بر اساس طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی تبریز تعداد ۴ هزار تاکسی فرسوده این شهر که در طرح نوسازی و تعویض تاکسی های فرسوده ثبت نام ثبت نام کرده اند جایگزین خواهند شد.

با تحویل ۲۳۰ تاکسی نو به دارندگان تاکسی های فرسوده طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی تبریز آغاز شده است و تا پایان سال در با همکاری بانک های عامل تمامی ۴ هزار تاکسی فرسوده ناوگان اتوبوسرانی تبریز نوسازی خواهد شد.

گفتنی است همزمان با مراسم تحویل تاکسی های جایگزین به دارندگان تاکسی فرسوده، رونمایی از طرح من یار مهربانم در تاکسی های ون تبریز آغاز شد.

این طرح در راستای ترویج کتابخوانی در بین مسافران تاکسی ها در مسافرت های درون شهری اجرا می شود و بر اساس این طرح در تمامی تاکسی های ون تبریز کتابخانه سیار برای استفاده مسافران ایجاد خواهد شد.

کلانشهر تبریز با نوسازی ناوگان تاکسی رانی تبریز و توسعه زیرساختهای شهر برای میزبانی از گردشگران در سال ۲۰۱۸ آماده می شود.

در حال حاضر تعداد بیش از ۴ هزار دستگاه تاکسی فرسوده در شهر تبریز تردد می نمایند که با جایگزینی ۴هزار دستگاه از این تاکسی ها تا پایان سال تغییر مهمی در کیفیت تاکسی های تبریز و همچنین کاهش آلودگی هوا و مصرف بنزین در شهر صورت خواهد گرفت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :