به گزارش تبریزمن، فناوری اطلاعات و ارتباطات باشگاه گسترش فولاد تبریز به‌منظور برقراری ارتباط مستمر فی‌مابین باشگاه و هواداران بر پایه حوزه سایبری کارت‌های هواداری سال جدید را از امروز ثبت‌نام می‌نماید.

 بر اساس این طرح از مزایای تعریف‌شده در چارچوب طرح فوق‌الذکر که به‌صورت الکترونیکی انجام خواهد پذیرفت می‌توان به‌رایگان بودن تماشای بازی‌های خانگی و قرعه‌کشی جوایز ارزشمند بین حاضرین در استادیوم به‌صورت هفتگی اشاره نمود.

همچنین برخورداری از تخفیف ویژه و یا رایگان در شبکه خرید ویژه هواداران ، امکان حضور در تمرینات و مسابقات تیم گسترش فولاد تبریز ازجمله خدماتی است که دارندگان کارت هواداری باشگاه گسترش فولاد تبریز می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

آغاز-ثبت‌نام-و-صدور-کارت-هواداری-فصل-پانزدهم-لیگ-برتر

در مرحله اول؛ متقاضیان برای دریافت کارت مذکور می‌توانند ابتدا از طریق لینک http://www.gftclub.ir/fanssignin-club.htmlفرم ثبت‌نام را تکمیل نموده و کد هواداری خود را دریافت نمایند (متقاضیانی که کد هواداری را در سال‌های گذشته دریافت نموده‌اند نیازی به ثبت‌نام مجدد نیست).

در مرحله دوم؛ با مراجعه به لینک http://www.gftclub.ir/fans_sign.php و واریز حق عضویت به‌صورت آنلاین نسبت به دریافت کارت اقدام نمایند. کارت هواداران پس از واریز حق عضویت چاپ و از طریق پیامک اطلاع‌رسانی خواهد شد تا هوادار با مراجعه به واحد فناوری اطلاعات و ارائه کارت شناسایی آن را تحویل بگیرد.

چنانچه متقاضیان کد هواداری خود را فراموش کرده‌اند می‌توانند عدد ۵ را به سامانه ۳۰۰۰۷۵۹۹۹۹ ارسال نمایند. بدیهی است متقاضیان از مراجعه حضوری جهت ثبت‌نام و یا پرداخت حق عضویت به فناوری اطلاعات خودداری کنند و حدالمقدور از طریق کافی نت های محل سکونت خود برای انجام مراحل ثبت نام اقدام نمایند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :