مسابقات فوتسال بانوان آسیا در حالی آغاز و در نخستین بازی تایلند موفق به شکست حریفش شد.

به گزارش تبریزمن، نخستین دوره جام ملت‌های فوتسال بانوان آسیا از امروز به میزبانی مالزی آغاز شد. در نخستین بازی این رقابت‌ها در گروه دوم تایلند به مصاف چین رفت که با نتیجه ۳ بر یک به برتری رسید. دیدار تیم‌های ژاپن و ویتنام نیز در حال برگزاری است.

خبرگزاری فارس: آغاز رقابت‌های فوتسال بانوان آسیا با برتری تایلند

راکفول سینتگام سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان تایلند درباره این بازی و برتری تیمش گفت: بازی بسیار سختی برای ما بود. امروز اولین بازی‌مان را انجام دادیم و بازیکنان مقداری هیجان زده بودند به همین دلیل آن طور که انتظار داشتم بازی خیلی خوبی را به نمایش نگذاشتند.

وی افزود: مهمترین نکته این است که ما پیروز میدان بودیم. فردا باید بدون استرس و فشار مقابل ژاپن بازی کنیم. آنها باید فشار بیشتری را نسبت به ما احساس کنند به همین دلیل تلاش می‌کنیم بازی خوبی را مقابل یکی از بهترین‌های آسیا داشته باشیم.

به نقل از خبرگزاری فارس، شان ژیپینگ سرمربی تیم ملی چین نیز اظهار داشت: فکر می‌کنم بازی خوبی داشتیم. این اولین بازی ملی‌مان بود و بازیکنان ما در ابتدای بازی خیلی عصبی بودند.

وی ادامه داد: برای این رقابت‌ها فقط ۲۰ روز تمرین کردیم. فکر می‌کنم در بازی فردا بهتر از امروز باشیم. اگرچه اطلاعات زیادی درباره ویتنام نداریم اما بازیکنان‌مان بدون استرس به میدان می‌روند. این مسابقات سطح بالایی دارد و در هر بازی می‌توانیم سطح بازی‌مان را ارتقاء دهیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :