شهردار منطقه ۳ تبریز گفت: پروژه های مشارکتی شهرداری منطقه ۳ تبریز با اعتباری  بالغ  بر ۲۲ میلیارد تومان  همزمان با سالروز قیام  تاریخی مردم کلنگ زنی خواهد شد .

به گزارش تبریزمن، به نقل از شهرداری منطقه ۳ تبریز، فرهاد روشنی افزود: با تلاش واحد سرمایه گذاری این منطقه صدها میلیارد تومان فرصت سرمایه گذاری در این منطقه معرفی شده که از این میزان، عملیات اجرایی پروژه‌هایی به ارزش ۲۲ میلیارد تومان در قالب های مشارکتی، در روز ۲۹ بهمن همزمان با سالروز تاریخی مردم تبریز خواهد شد.

وی ادامه داد: عملیات احداث این طرح ها آغاز و پیش بینی می شود ظرف دو سال آینده همه پروژه های مشارکتی این منطقه به بهره برداری برسد .

روشنی خاطر نشان ساخت: از محل ارزش افزوده این پروژه های مشارکتی  می توانیم عملیات اجرایی سایر پروژه ها را کلید بزنیم .

وی گفت: در حال حاضر بسته های مشارکتی سالن ژیمناستیک و پینک پنک شقایق، رستوران و مهمانسرا و هتل آپارتمان شقایق، استخر و سونای مجهز و مدرن سالن های شقایق، لونا پارک و شهر بازی یادگار امام (ره)، پیست دوچرخه سواری و اسکوتر پارک یادگار امام (ره)، کارواش تمام اتوماتیک طالقانی، گلخانه مدرن منظریه، سالن پینت بال لیزری و… طراحی و تدوین شده و به زودی مراحل اجرائی آنها شروع خواهد شد که با اجرایی شدن آنها شاهد تحولی شگرف در این منطقه خواهیم بود .

دکتر روشنی در پایان با اشاره به اینکه با اجرای این پروژه ها برای ۱۰۰ نفر به صورت مستقیم و چندین هزار نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال زایی خواهد شد، خاطر نشان ساخت: در اوایل سال آینده نیز چندین پروژه مشارکتی این منطقه به ارزش ۱۰۰میلیارد ریال کلنگ زنی خواهد گردید.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :