مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز از آغاز عملیات عرشه گذاری روگذر جانبازان خبر داد.

به گزارش تبریزمن، ایمان غنی زاده در توضیح این خبر گفت: اجرای صحیح و دقیق پروژه های عمرانی، همراه با نظارت مستمر و توجه ویژه به کیفیت اجرای این  طرحها، زمینه ساز رفاه عمومی شهروندان و رضایتمندی آنان خواهد گردید.

وی ادامه داد: به همین منظور تسریع در انجام پروژه های در دست اجرا توسط شهرداری با توجه به شرایط منطقه ای و حذف گره در محورهای ترافیکی می تواند سهولت در عبور و مرور وسایل نقلیه و کاهش بار ترافیکی این محورها را به دنبال داشته باشد .

مدیر عامل سازمان عمران شهرداری تبریز افزود: پروژه  روگذر جانبازان، از جمله پروژه های اساسی در حوزه حمل و نقل شهری است که در نوع خود می تواند در این حوزه اثر گذار باشد.

غنی زاده خاطرنشان کرد: در انجام پروژه های متعدد عمرانی، دقت و نظارت مستمر توام با برنامه ریزی، حرف اول  را می زند وبرآنیم با نظارت دقیق واستفاده از نظرات کارشناسان امر به این مهم دست یابیم که در این میان، اتمام پروژه های در دست احداث نیز، گامی مهم در راستای نیل  به توسعۀ متوازن شهری تلقی می گردد.

شایان ذکر است عملیات عمرانی پروژه غیرهم سطح جانبازان، در متراژی به طول ۶۰۰ متر وعرشۀ ۳۰۰متری احداث و در حال حاضر با پیشرفت چشمگیری وارد فاز عملیات ستون گذاری وعرشه گذاری شده که اتمام این پروژه بر اساس فاکتورهای زیباسازی، معماری والمان سازی، تحولی شگرف را در اجرا و احداث طرحهای عمرانی کلان به دنبال خواهد داشت.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :