مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تبریز از آغاز فرایند تبدیل به احسن تاکسی های فرسوده تبریز از روز شنبه این هفته خبر داد.

به گزارش تبریزمن، به نقل از سازمان تاکسیرانی تبریز ، پرویز عباس نژاد با اعلام این خبر افزود: تاکنون تعداد ۳۰۰۷ نفر از مالکین تاکسیهای فرسوده کلانشهر تبریزدر طرح تبدیل به احسن این تاکسیها ثبت نام نموده اند .

وی افزود: طبق اولویت بندی صورت گرفته ۷۸۰ نفر از ثبت نام کنندگان در فروردین ماه و مابقی نیز در سایر ماه های نیمه اول سالجاری مراحل تبدیل به احسن تاکسیهای فرسوده را انجام خواهند داد.

عباس نژاد تاکید کرد: تمامی ۷۸۰ نفر اولویت اول که از طریق اس ام اس به آنها اطلاع رسانی شده  از روز شنبه ۲۱فروردین با مراجعه به سازمان تاکسیرانی نسبت به طی روند نوسازی تاکسیهای فرسوده اقدام خواهند نمود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی افزود: طبق پیگیری های صورت گرفته اس ام اس های ارسالی توسط تعدادی از مشمولین اولویت اول به دلایل مختلف وصول نگردیده که مقررگردیده از طریق تماس تلفنی به اطلاع آنها نیز رسانده شود ولی خود رانندگان ثبت نام کننده نیز میتوانند جهت پیگیری ثبت نام و مشخص شدن اولویت خود به سازمان مراجعه فرمایند.

عباس نژاد در پایان از تمامی مالکین تاکسیهای فرسوده ای که تاکنون ثبت نام نکرده اند نیز درخواست نمود که با استفاده از فرصت پیش آمده جهت استفاده از تسهیلات موجود در اسرع وقت از طریق دفاتر پیشخوان دولت جهت ثبت نام اقدام نمایند.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :