معاون آموزشی وزیر بهداشت از راه‌اندازی مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش علوم پزشکی به عنوان حافظه سازمانی حوزه آموزش علوم پزشکی خبر داد.

به گزارش تبریزمن، دکتر باقر لاریجانی به اهداف تاسیس مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش علوم پزشکی اشاره کرد و گفت: کسب مرجعیت علمی در حوزه آموزش علوم پزشکی از جمله اهداف مهم بسته‌های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی است و تاسیس این مرکز با همین هدف صورت گرفته است.

وی در ادامه تصریح کرد: مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش علوم پزشکی به عنوان حافظه سازمانی حوزه آموزش علوم پزشکی کشور فعالیت می‌کند و در نظر است تا در راستای اهداف برنامه‌های تحول و نوآوری، تمامی فعالیت‌های پژوهشی در حوزه آموزش علوم پزشکی در این مرکز صورت گیرد.

معاون آموزشی وزیر بهداشت در پایان با تاکید بر اینکه مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش علوم پزشکی تسهیلات ویژه‌ای برای فعالیت دانشجویان و فارغ‌التحصیلان نظام سلامت در زمینه آموزش فراهم می‌آورد، گفت: امیدواریم این مرکز بستر همکاری دست اندرکاران آموزش علوم پزشکی و دانشجویان این حوزه را در راستای تحقق اهداف برنامه‌های تحولی آموزش فراهم آورد و گامی در جهت ارتقای نظام سلامت کشور باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :