هفته اول مسابقات لیگ برترتکواندو استان آذربایجان شرقی با حضور ۱۴ تیم در چهار رده سنی نونهالان ، نوجوانان ،جوانان و بزرگسالان در دو گروه ۷ تیمی در سالن پور شریفی تبریز برگزار شد.

به گزارش تبریزمن، جعفر رنجبرپور رئیس هیات تکواندو آذربایجان شرقی ضمن اعلان این خبر گفت: این مسابقات با عنوان «یادواره شهدایمدافع حرم » با حضور۱۴ تیم و در دو گروه اولین هفته مسابقات خود را در سالن شهید پور شریفی تبریز آغاز کردند .

وی افزود این مسابقات بمدت ۶ هفته ادامه خواهد داشت و از هر گروه دو تیم به مرحله بعدی صعود کرده و بصورت ضربدری مسابقه را ادامه داده تا قهرمان این دوره از رقابت های لیگ استانی مشخص شود .
رنجبرپور اضافه نمود :با توجه به درخواست های شهرستان های مختلف استان جهت میزبانی از این مسابقات ، کمیته

مسابقات لیگ تکواندو استان ضمن بازدید از امکانات شهرستان های متقاضی در صورت داشتن شرایط و امکانات آن شهرستان ادامه مسابقات در شهرستان های دیگر استان برگزار خواهد شد .

رئیس هئیت تکواندو استان اظهار داشت :برنامه ریزی برای برگزاری مسابقات لیگ تکواندو در گروه دختران نیز انجام شده و ۶ تیم از استان آذربایجان شرقی و یک تیم مهمان از استان کردستان اعلام آمادگی کردند که در اولین فرصت این مسابقات نیز شروع خواهد شد

رنجبرپور هدف از برگزاری این مسابقات به صورت لیگ را شناسایی استعدادها و شناخت ترکیب اصلی تیم استانی عنوان نمود و از برگزاری مراسم افتتاحیه مسابقات لیگ برتر تکواندو در ۱۲ آذرماه خبرداد

توضیح اینکه تیم های شرکت کننده در لیگ قهرامنی تکواندو استان عبارتند از : شاهین تبریز ، فانوس سلامت تبریز ، شهید افروزنده تبریز ، کوثر سلماس (میهمان) ، عجب شیر ، شبستر و گنجویان تبریز در گروه یک و تیم های تختی تبریز ، انجمن خیریه مرندیان تهران ، هیات ورزشی آموزش و پرورش ، مراغه و بناب ، صنایع لبنی آتالار سراب ، منطقه آزاد ارس و میثاق تبریز در گروه دو به مدت ۶ هفته در شهرهای مختلف برگزار خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :