معاون حمل و نقل شهردار تبریز، از آغاز ساماندهی پارک حاشیه ای در خیابان شهید مدنی ۲، خبر داد.

به گزارش تبریزمن، یعقوب وحیدکیا با اعلام این خبر، به ضرورت اجرای این طرح پرداخت و گفت: با توجه به مشکلات ترافیکی و ازدحام خودروهای باری در پیاده رو و توقف های دوبله و اعتراض اهالی خیابان شهید مدنی ۲، مقدمات ساماندهی توقف های حاشیه ای این خیابان آغاز شد.

وی افزود: بمنظور اجرایی نمودن مصوبات  تعرفه عوارضی محلی، مصوبه شورای محترم اسلامی شهر، جلسه ای با حضور نمایندگانی از شهرداری منطقه ۱۰، معاونت های شهرسازی، خدمات شهری، تخلف یابی، مدیریت مطالعات و برنامه ریزی و مدیر حمل ونقل بار و کالای معاونت حمل و نقل،  تشکیل گردید.

معاون حمل و نقل شهردار تبریز، ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع مقرر شد شهرداری منطقه ده، نسبت به شناسایی محل انبار کالا و استخراج اطلاعات محل های غیر مجاز اقدام کند و سپس، با همکاری  مدیریت حمل بار و کالای معاونت، پلیس راهور و شهرداری منطقه ده و با نصب دوربین نظارت تصویری با متجاوزین به حقوق عمومی و به ویژه سد معبربرخورد کند.

وحیدکیا، تاکید کرد: همچنین، در بخش دیگری از این طرح، با تصویب شورای ترافیک شهرستان و استان، نسبت به ایجاد بارانداز و ایستگاه بار حاشیه ای در دو ضلع خیابان، همراه با اصلاحات هندسی اقدام لازم انجام می گیرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :