به گزارش تبریزمن، “مهدی قریشی” بازیکن تیم تراکتورسازی بعد از چند روز عصر امروز توانست برگ تسویه خود را از مسئولین این باشگاه بگیرد، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن در خصوص تسویه و جدایی از تراکتورسازی گفت: قراداد من با تراکتورسازی یک و نیم ساله بود، متأسفانه در این چند روز هیچ صحبتی با من در خصوص ماندن یا رفتن انجام نشد. اصلا از سوی باشگاه هیچ صحبتی نمی شد، نه می گفتند در لیست مازاد هستی و نه می گفتند می خواهیم قرار داد ات را ببندیم.

وی ادامه داد: از سوی مسئولین گفته شد که باشگاه هیچ پولی برای پرداخت ندارد، من هم به خاطر هواداران تسویه کردم و ۵۰ درصد از مبلغی که باشگاه بدهی داشت را بخشیدم تا شاید بتوانند با پول من برای این تیم بازیکن بگیرند.

قریشی در خصوص برخورد مدیرعامل این باشگاه با بومی ها افزود: مسئولین باشگاه برخورد خوبی با بومی ها نداشتند. فکر کنم فقط دو نفر بومی باقی مانده است و شاید در ترکیب اصلی امسال فقط یک بومی داشته باشیم. متأسفانه امروز در باشگاه تماسی با مدیرعامل گرفتم تا در این خصوص صحبتی داشته باشیم، ولی آقای عباسی حاضر به پاسخگویی نبود و جواب نداد.

وی اظهار داشت: از تک تک هواداران تیم محبوبم تشکر می کنم، چونکه که یک فصل خوب در کنار آنها سپری کردیم. آرزوی قهرمانی در فصل جاری را برای تراکتور دارم ولی کاش اینقدر بومی ها را از تیم دور نمیکردند.از چندین تیم لیگ برتری پیشنهاد داریم ولی در تیم خودمان ما را نمیخواهند.

بازیکن سابق تراکتورسازی در خصوص پیشنهاد هایی که دارد گفت: از چند تیم لیگ برتر و دسته یک پیشنهاد دارم، در یکی دو روز آینده تیم جدید خود را انتخاب خواهم کرد.دوست ندارم به سرخابی های پایتخت بروم، بخاطر هواداران با تیم های اصفهانی هم سعی میکنم مذاکره این داشته باشم چون خوب میدانم که انها رقیب همشهری هایم هستند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :