به گزارش تبریزمن به نقل از روابط عمومی باشگاه ماشین سازی، علیرضا اکبرپور پیشکسوت تیم ماشین سازی در خصوص عدم حضورش در این تیم گفت: متأسفانه امسال شرایط برایم محیا نبود تا در تبریز برای ماشین سازی کمک کنم. البته من دورا دور هستم و همیشه با مدیریت باشگاه در ارتباط می باشم چرا که من بازیکن ماشین سازی بودم و برای این تیم مدیون هستم.

اکبرپور در واکنش به صحبت های استاد اسدی اظهار داشت: استاد اسدی دوست عزیز من است، و احترام خاص و ویژه برایش قائل هستم ولی ۵ سال هست که صحبتی با وی نداشتم و دلم برایش تنگ شده است. خواهش می کنم هیچ کس از طرف من صحبت نکند چرا که من همیشه در دسترس هستم و هرکس سوال و مشکلی داشته باشد حاضر به پاسخگویی هستم.

وی افزود: آقای استاد اسدی اشتباه کرده اند که از طرف من این حرف ها را زده اند، عیسی اکبرزاده مدیرعامل باشگاه ماشین سازی، شبانه روزی برای این تیم زحمت می کشد و جا دارد به عنوان یک پیشکسوت فوتبال از زحمات وی تشکر و قدردانی کنم چرا که وقت خود را می گذارند تا این تیم جان دوباره ای برای خود بگیرد.

پیشکسوت تیم ماشین سازی ادامه داد: آقای دست نشان مربی با تجربه و کار بلدی است. علاقه خاصی به این مربی دارم، این مربی کارنامه خوبی هم دارد، چند تیم را از دسته یک به لیگ برتر آورده است و قطعا برای آوردن مربی به این تیم مطالعه و مشاوره شده است.

وی گفت: صحبت هایی که آقای استاد اسدی زده اند تکذیب می کنم و همانطور که گفتم هیچ مشکلی با سرمربی و کادر مدیریت باشگاه ندارم. به نظر من آقای اکبرزاده مدیر باتجربه و لایقی هستند و تلاش های وی باعث شده است ماشین سازی در دسته یک بازی کند.

اکبرپور در خصوص دسته یکی شدن ماشین سازی بیان کرد: طبیعی است ماشین سازی با قدمت تاریخی که به عنوان ریشه دار ترین تیم شمالغرب کشور نامیده می شود و هواداران پر تعدادی هم دارد، به جای شهرداری که همیشه از نبود تماشاگر ضربه دیده است جایگزین شود. این تصمیمی است که مدیران شهرداری گرفته اند و به نظر من بهترین کاری است که انجام شده است.

وی ادامه داد: در پایان جا دارد از شهردار و شورای کلانشهر تبریز بابت حمایت از ماشین سازی تشکر کنم و از اشخاصی که به جای من صحبت می کنند و می گویند اکبرپور قهر کرده است و یا حرف های دیگر، می خواهم اجازه بدهند خودم صحبت کنم چرا که اگر حقی از من ضایع شود و ظلمی صورت گیرد از طریق رسانه ها به اطلاع می رسانم و این موضوع را هم باید بگویم که از آقای اکبرزاده مدیرعامل باشگاه به طور قطع حمایت می کنم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :