روز گذشته مصاحبه ای جنجالی و حاوی مطالب کذب از سوی بختیار رحمانی بازیکن سابق تراکتورسازی و جدید استقلال تهران در برخی روزنامه ها چاپ شد که مطالبی دروغ علیه هواداران تراکتورسازی عنوان شده بود و همین موضوع احساسات هواداران پرشور تراکتورسازی را برانگیخت.

تبریزمن، سرویس ورزشی: بختیار رحمانی در این مصاحبه اظهار داشته بود که مردم تبریز و آذربایجان علیه او، کردستان و علیه همه در ورزشگاه شعار سر می دادند.

photo_2016-06-22_11-10-05

این مصاحبه واکنش های بسیاری از سمت هواداران تراکتورسازی به دنبال داشت، بختیار رحمانی هم بعداز این واکنش ها دوباره دست به قلم شد و اینبار در صفحه شخصی خود در اینستاگرام مطالبی را منتشر کرد و ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز را “گودالی وحشتناک” خواند!!

photo_2016-06-22_11-07-38

این بازیکن جدید استقلال در اینستاگرام خود نوشت: “خدارو شکر. دوستانه عزیز ترک زبان عزیزان ناراحت نباشید.من هیچ موقع بی احترامی به کسی نکردم و نخواهم کرد. واقعا همه مردم در تبریز به بنده لطف داشتن. ولی یادتون نره اون همه فحاشی که به من و خانوادم شد در ورزشگاه واقعا فقط می خواستند خیلی چیزارو سر من خالی کنند. و هیچ موقع آدم نباید از حق خودش بگذره و من هیچ موقع اون آدمارو نخواهم بخشید. اون موقع از همه چیز بدتر این بود که اون موقع نمیتونستم حرف بزنم. واقعا زجر کشیدم ولی حالا میتونم و فکر میکنم. هیچی هم نگفتم در مقابل اون همه نا مهربانی های که بهم شد. به خودم افتخار میکنم که از اون گودال وحشت ناک خودم رو با سربلندی بیرون کشیدم.”

در همین خصوص ذکر چند نکته ضروری است:

 • آقای بختیار رحمانی! هواداران با فرهنگ و باشعور تراکتورسازی هرگز علیه بازیکن خودشان و یا تیم های دیگر بی خود و بی جهت شعار سر نمی دهند. این هواداران تراکتورسازی بودند که همیشه برای شما سنگ تمام می گذاشتند و حتی برای استقبال شما به فرودگاه آمدندریال آنها فقط یک بار در ورزشگاه یادگار امام تبریز به عملکردتان معترض بودند که آن هم حق داشتند، آنها در سالی که به راحتی می توانستند قهرمان جام حذفی شوند و سهمیه آسیا را کسب کنند با اشتباه بچه گانه شما و پاس گل مشکوکتان به بازیکن استقلال از جام حذفی کنار رفتند و دیدند که در هفته های گذشته بختیار به طرز عجیب و البته جالبی سر از استقلال درآورد.

 • کاش آن قدر منصف بودید که در کنار این مطالب کذب به لطف و حمایت هواداران تراکتورسازی هم اشاره می کردید، همین طرفداران تراکتورسازی بودند که از شما حمایت کردند تا به دوران اوج خود بازگردید! در آن دورانی که همه زمین و زمان و حتی روزنامه های تیم محبوب جدیدتان از شما به خاطر جعل اسناد رسمی دولتی و کارت پایان خدمت قلابی شاکی بودند، این پرشورهای آذربایجانی از شما حمایت کردند و اجازه ندادند بختیار از فوتبال فاصله بگیرد.

 • photo_2016-06-22_12-43-25

 • بختیار رحمانی شما که بخت یارتان بود و با تلاش مسئولان تراکتورسازی موفق شدی به سطح یک فوتبال کشورمان بازگردی و حتی با تراکتورسازی در جام باشگاه های آسیا حاضر شوی، حالا چه شده که دم از مردانگی و تعصب و غیرت می زنی؟!

 • همین ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز که شما امروز آن را “گودالی وحشتناک” می خوانید باعث شد تا به دوران اوج خود بازگردید. همین آذربایجان و مردم و مسئولان باشعورش باعث شدند که شما به پادگان نروید و آب خنک و آش سربازی در آنجا میل نکنید! همین ها بودند که باعث شدند در تراکتورسازی بتوانید خدمت سربازی انجام دهید و از فوتبال فاصله نگیرید.

 • با همه حاشیه هایی که بعداز آمدن به تبریز داشتید مردم آذربایجان و طرفداران تراکتورسازی با سعه صدر از همه ناهنجاری های رفتاری شما گذشتند و بازهم ده ها هزار نفری در “گودال وحشتاک” به قول شما! از بختیار رحمانی که حالا “بی رحمان ” شده، حمایت کردند.

 • جملات شما در آن مصاحبه به اندازه ای عجیب و غیرقابل هضم بود که هنوز هم بسیاری از هواداران تراکتورسازی در شوک برخی از جملات آن هستند.

 • منظور شما از آن قسمت که گفته بودید” در تبریز فضا به قدری سنگین بود که فقط می رفتم سر تمرین و مسابقه و سپس منزل” دقیقا چیست؟ اینجا آذربایجان است، اینجا زادگاه سه علامه های ایران اسلامی است، اینجا مهد باکری ها و شهید تجلایی ها است، انتظار داشتید تا اینجا هم مثل تهران و بسیاری از شهرهای دیگر شب ها به مهمانی ها خاص بروید و خوش بگذرانید؟ نه تبریز این خبرها نبوده و نیست و نخواهد بود! شما بازیکن فوتبال هستید و برای فوتبال به تبریز آمده بودید نه خوش گذرانی و خیابان گردی!!

 • بختیار شما نمک خوردید و نمکدان شکستید، نمک مردم آذربایجان را خوردید و نمکدان آنها را شکستید. کاش چند هفته ای صبر می کردید و بعدا برای تیم سابقتان که باعث شد به تیم ملی بازگردید، حاشیه درست می کردید.

 • در مصاحبه تان اعلام کرده اید که پرشورهای آذربایجانی به کردها توهین کرده اند! اینها همه مطالب کذبی است که با عقل و شعور هیچ فردی سازگار نیست، همین کردها در بسیاری از شهرهای آذربایجان بدون هیچ مشکلی با ترک ها زندگی می کنند. حالا چه شده است که شما این مطالب که همخوانی با وحدت ملی ندارد و ممکن است باعث خدشه دار شدن روابط بین اقوام شود را ذکر می کنید؟ قطعا برتری به رنگ و ترک و فارس و کرد و لر بودن نیست، به شعور و درک و فهم است آقای رحمانی که متاسفانه خیلی ها در این روزگاری که با پول های بادآورده باد کرده اند، ندارند. آقای رحمانی نباید فراموش کنید که کردها همیشه در شهرهای بزرگ ترک ها زندگی کرده اند و همیشه دوستی و صفا و صمیمت بین آنها وجود داشته است.

 • انتظار داریم که کانون هواداران تیم پرطرفدار تراکتورسازی عکس العمل مناسبی درمقابل شایعات و مطالب کذب بازیکن جدید استقلال نشان دهد.

 • امیدواریم اظهارات تفرقه افکنانه آقایان و بازی اختلاف کنی میان اقوام بخصوص ترک و کرد از روی نا آگاهی باشد و ادامه نیابد.

 • همچنین امیدواریم باشگاه استقلال و مسئولین فدراسیون فوتبال نسبت به اظهارات نسنجیده و خطرناک این بازیکن سریعا واکنش نشان دهند تا جلوی اتفاقات بدتر گرفته شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :