سهمیه سرباز یک خدمت بی بدیل بود که شما اکنون ثمره آنرا می خورید. اگر بدانید چه تلاشی کردیم تا این امتیاز بزرگ را بگیریم. نقش سردار آجرلو در این موضوع برای تراکتور بی بدیل بود. چرا این فرد موثر و فوتبالی را کنار گذاشتید؟ فردای روزی که مجوز سرباز را از ستاد کل نیروهای مسلح گرفتم احسان حاج صفی را گرفتم.

مدیریت به این می گویند که یک ساعت مانده با شروع بازی مقابل سپاهان محرومیت رودریگو توزی را لغو کردم و در همان بازی با گل او پیروز شدیم و سه امتیاز با ارزش گرفتیم.

آقای عباسی هی می گویید آقازاده ها…

تحویل بگیرید این آقازاده های من هستند به تصاویر قرارداد آنها نگاه کنید و با قرارداد برادرتان مقایسه کنید که تنها برای ۶ بازی آورده اید. پسر من روی دکل در کوه عون بن علی در ارتفاع ۲۰ متری آنتن وصل می کرد تا اینترنتی که دیگران ۸ سال نتوانستند به ورزشگاه بیاورند به استادیوم منتقل کند. برادر شما نمی خواهد آنتن ببندد فقط در آن سرما یک بار برود بالا و بیاید پایین. این تصویر قرارداد سال اولش هست. ساعتی ۳۰۰۰ تومان اگر کل ماه را حساب کنید می شود ۶۰۰ هزار تومان برای یک فوق لیسانس

این هم قرارداد سال آخرش که در ماه فیکس ۱ میلیون تومان گرفته است.

خدمتی که پسرم به عنوان مسئول فناوری به تراکتور کرده را هنوز کسی در کشور نتوانسته برای باشگاهش انجام دهد. یک شرکت با ۸۰۷ میلیون تومان می خواست بلیط فروشی باشگاه را انجام دهد. پسر من تنها با ۳۵ میلیون تومان آنهم هزینه دم و دستگاه سیستم به آن پیشرفتگی را ایجاد کرد.یادتان هست چقدر آبرویمان در برنامه ۹۰ می رفت. چقدر هواداران اذیت می شدند. شما هم می توانید با این هزینه این کار را انجام دهید؟ اصلا تواناییش را دارید؟شنیده ام می خواهید بلیط فروشی را به یک شرکت تهرانی بدهید!

همین پسر من به عنوان مسئول بازاریابی مسابقات AFC به خاطر تسلط به زبان معرفی شد و در آن سال ما نمره A گرفتیم. آقای عباسی شما با برادرتان ۱۳۰۰۰ دلار جریمه روی دست باشگاه گذاشتید.

پسر بزرگ من مسئول هواداریار بود که کارش حضور در سکوها، خدمت به هواداران بود و در آن سرمای ۸ درجه زیر صفر به مسائل هواداران رسیدگی می کرد. یک ریال من به این پسرم پرداخت نکردم. شما هم اگر می توانید فرزند و برادرتان را کاور بپوشانید و مسئول رسیدگی به مشکلات هواداران کنید و چیزی هم به عنوان قرار داد با آنها نبندید. این هم تصویر فرزندان من که در طول سه سال هرگز روی آرامش را ندیدند و همیشه به خاطر آسایش هواداران و عزت باشگاه تلاش کردند.

آقازاده در قاموس ما این است. آقای عباسی شما هم قرارداد برادرتان را بگذارید روی سایت تا همه ببینند. بنده این کار را انجام دادم. ولی قرارداد اصلی را بگذارید نه قرارداد آنچنانی!

آقای غزنوی شما که به شفافیت مالی جعفری،زینی زاده و نظمی گیر داده اید به خاطر نرفتنتان به مکه اینهمه تهمت نزنید. شما را مردانه به مناظره دعوت کردم اگر سندی داشتید می آوردید عرضه می کردید.

در آخر از شما می خواهم به مردم آذربایجان احترام قائل شوید؛ با آنها مهربان باشید؛ از بالا به پایین نگاه نکنید؛ آذربایجان سر ایران است؛ اینجا هر چقدر خدمت کنید یادمان می ماند و هر چقدر هم بدی کنید بازهم یادمان میماند. آقای عباسی افتادگی آموز گر طالب فیضی    هر گز نخورد آب زمینی که بلند است.

هواداران هم بدانند که اگر آقایان حاشیه نسازند ما جانانه از این تیم حمایت خواهیم کرد چون اهل آذربایجانیم و عاشقانه این تیم را دوست داریم.

در ضمن این هم بخش کوچکی از عملکردمان هست که در این تصاویر آورده ایم:

استخر و چمن طبیعی قبل از تحویل باشگاه به بنده


Galaxy S7 - 944 x 150


این خبر را به اشتراک بگذارید :