به گزارش تبریزمن، در برنامه روز یک شنبه موج فوتبال تماشاگران و طرفداران تراکتور ضعف مدیریت را عامل اصلی وضع نابسامان امروز تراکتور معرفی کردند که اثبات می کند مردم با نکته بینی و دقت تمام وقایع و اتفاقات این روزهای تراکتور را دنبال می کنند .

جمله معرفی است که می گوید «وجدان های عمومی مردم هیچ وقت اشتباه نمی کنند» و اگر امروزه شاهد هستیم که توجه به رای مردم ملاک بسیاری از تصمیم گیری ها است ،ریشه درهمین تفکر دارد .

جای تاسف دارد که آقای عباسی به جای اعتراف به کاستی ها و نقض های موجود و کم کاری های انجام شده ،به اتهام زنی به دیگران پرداخته و همه تقصیرها را متوجه توپ و تور و دروازه و مدیریت های گذشته کرده و خودش را پاک و مبرا جلوه داد .معلوم نیست با این استدلال هایی که ایشان مطرح کردند در سالهای آینده چقدر بدهی از بابت مدیریت ایشان متوجه تراکتور خواهد شد و قطعا وضعیت بسیار بدتر از وضع موجود خواهد بود.

در اینجا لازم است برای روشن شدن افکار عمومی و به عنوان پاسخ به صحبت های آقای عباسی به عنوان یک تماشاگر تلویزیونی طرفدار تراکتور چند مورد را مطرح نمایم.

۱- آقای عباسی در صحبت های خود اشاره کردند که تیم مشکلات مالی دارد و حتی از نیم فصل سال قبل این مشکلات شروع شده بود . حال سوال اینجاست که تیمی که مشکل مالی دارد چرا و به چه پشتوانه ای مربی خود را در نیم فصل اخراج کرده و با یک مربی جدید قرارداد میلیاردی منعقد می کند .

۲- تیمی که مشکل مالی دارد چرا بازیکنان بومی ، متعصب و با تجربه تیم را به بهانه های واهی از تیم فرستاده و اسکلت تیم را در هم می ریزد و به جای آنها بازیکنان خارجی با قیمتهای میلیاردی جذب می کند .

۳- تیمی که مشکل مالی دارد چرا به جای استفاده از ظرفیت بازیکنان بومی که حاضرند با کمترین رقم در تیم بازی کنند به دنبال جذب بازیکنان بی کیفیت خارجی با رقم های بالای دو میلیارد می رود.

۴- تیمی که مشکل مالی دارد چرا در طول ۱۰ بازی اول فصل اسپانسر جذب نمی کند .

۵- در فصل جدید تراکتور تیمی است که تعداد قابل توجهی بازیکن سرباز جذب کرده که ادعا می شود هیچ هزینه ای برای آنها پرداخت نمی کند و بر این مبنا میزان هزینه های تیم در بعد پرداخت رقم قرارداد بازیکنان موجود پایین است و علیرغم این امر چرا هنوز این تیم در فصل جدید حتی از پرداخت ۱۰ درصد رقم قرار داد بازیکنانش عاجز است؟

۶- چرا در تیم تراکتور بازیکنی مثل نریمان جهان که دارای تعصب بالایی نسبت به تیم است به طور مرتب روی نیمکت نشانده شده و بازیکنانی که انگیزه بالایی برای بازی در تراکتور ندارند ،به طور فیکس بازی می کنند ؟

۷- مسئول بازی های بی انگیزه و بی تعصب بازیکنان تراکتور در این فصل کیست؟

۸- چرا سرمربی تیم اصلا هیچگونه تمرکزی روی تیم ندارد و آن تونی سابق با حرص و جوش و انگیزه بالا نیست ؟

مگر نه این است که همه این مسائل ریشه در ضعف مدیریت در تیم تراکتور دارد . مگر نه اینکه تونی در طول این فصل بارها و بارها اذعان کرده است که من هیچ نقشی در جذب بازیکنان جدید نداشتم .

مگر نه این است که تونی همیشه گلایه می کند که از تیم موفق سال گذشته تنها دو بازیکن را در اختیار دارم . مگر نه این است که کامدار در مصاحبه تلویزیونی اعلام کرد که مدیریت نخواست من در تیم بمانم. قطعا دلیل عدم حضور بازیکنانی مثل کیانی ،احمدزاده وگردانی نیز همین مسائل و عدم رغبت مدیریت به حفظ بازیکنان کلیدی و موثر تیم در فصل گذشته بوده است.

کوتاه سخن اینکه آقای مدیر عامل محترم ،تراکتور سازی تیمی مردمی است با بودجه ای محدود ، با تماشاگرانی عاشق و مردمی که برایش حاضرند هزینه کنند .پس لطفا سیستم مدیریت تیم های تهرانی را در این تیم پیاده نکنید و این تیم را دور از حاشیه نگه دارید.

تراکتور به بازیکنانی نیاز دارد که برایش بجنگند ،به عشق طرفدارانش بازی کنند و با آنها بخندند و گریه کنند . پس لطفا تراکتور پرشور و با انگیزه ما را به ما پس بدهید .

اجاره بدهید دوباره در این تیم نه روحیه سود جویی و واسطه گری بلکه عشق فوتبالی و تعصب به پیراهن موج بزند .

باور کنید مردم و افکار عمومی بهترین قاضی هستند و ما را بهتر از خودمان قضاوت می کنند .پس به نظر مردم احترام بگذاریم و ضعف و کاستی هایمان را بپذیریم و با آنها رو راست باشیم .

لطفا پاسخ دهید که برای نیم فصل دوم که قرار است چند بازیکن کلیدی تیم به واسطه پایان خدمت سربازی شان از تیم بروند ،چه برنامه ای دارد ؟ برای ایجاد انگیزه در بازیکنان و کادر فنی تیم چه برنامه ای دارید؟ برای جبران امتیازات از دست رفته چه برنامه ای دارید؟ برای تامین منابع مالی مورد نیاز تیم برای ادامه فصل چه برنامه ای دارد؟ و …….


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :