به گزارش تبریزمن، در جلسه مناظره امروز مدیران سابق باشگاه تراکتورسازی با عباسی مدیرعامل فعلی که در حضور اصحاب رسانه برگزار شد؛ متاسفانه عباسی حاضر نشد و جلسه بدون حضور وی آغاز گردید.

بعد از دعوت رسمی محمد حسین جعفری، مدیر عامل پیشین باشگاه تراکتورسازی از عباسی، مدیر عامل فعلی باشگاه برای مناظره و عدم موافقت وی، ظهر امروز جعفری به همراه جمشید نظمی، مدیرعامل قبلی این باشگاه در محل فرهنگسرای الغدیر حاضر شده و در جمع خبرنگاران به اظهارات عباسی در نشست خبری هفته گذشته وی پاسخ دادند.

بعد از صحبتهای نظمی محمد حسین جعفری که با دست پر به این مناظره آمده بود با ارائه ۶۳ صفحه سند و مدرک پاسخ اظهارات عباسی را داد:

” حیفم آمد که در این جلسه آقای عباسی حضور ندارد؛ ما او را دعوت نکردیم تا او را به چالش بکشیم بلکه می خواستیم رودرو به اظهارات هم پاسخ دهیم تا همه متوجه حقیقت شوند و همه چیز همینجا تمام شود تا در آینده مصاحبه ای علیه یکدیگر نشود. آقای عباسی مدیرعامل تراکتورسازی است و بنده از زمان خروجم از این تیم حمایت کرده ام؛ آقای نظمی خودشان شاهد بودند ۵۰۰ میلیون نقدی که برای تراکتور ترتیب داده شد چقدر توان گذاشتم در زمان آقای عباسی هم حدود ۵۰۰ میلیون تومان پرداخت کرده ایم در یک ماهه اخیر هم یک ۵۰ میلیون تومان به باشگاه داده ایم که اینها همه حمایت اعضای شورا از تراکتور است.

آقای عباسی شما یک باشگاه شسته و رفته آسیایی را تحویل گرفته اید نه باشگاههی که درگیر بحران است و نباید مدیران بومی سابق را مورد تخطئه قرار دهید. بنده از مصاحبه ایشان نکاتی را برداشتم که چند مورد را می گویم:

آقای عباسی گفته اند ما تجربه باشگاه داری نداشتیم و تا به حال در فوتبال نبوده ایم بعد هم گفته اند مدیران قبلی از فوتبال سر در نمی آوردند؛ بعد گفته اند اینجا کشور قرآنی و اسلامی است و بعد می آیند مدیران قبلی را مورد تهمت قرار می دهند؛ آقای عباسی کجای قرآن آورده اند که دیگران را بدون سند متهم کنید؟چه هدفی دارید؟ وَیْلٌ لِّکُلِّ هُمَزَةٍ لُّمَزَةٍ
(واى بر هر بدگوى عیبجویى )

ایشان گفته اند بعد از آقای شفق باشگاه تیره و تار بوده است؛ مگر شما از زمان شفق خبر داشتید؟ من یک جمله معترضه می گویم واقعا وقتی آقای عباسی می شنید تراکتور بازی دارد چه تصوری می کرد؟ خیال می کرد رالی تراکتورهاست یا دو تیم فوتبال بازی میکنند؟ شما چطور وضعیت باشگاه را تیره و تار قلمداد کرده اید؟

در جای دیگر گفته اند الزامات AFC بسیار سنگین بود و اگر ما این الزامات را انجام نمیدادیم ما را کنار می گذاشتند؛ آقای عباسی شما سال سوم بودید که با تراکتور به آسیا می رفتید، سالی که من در تراکتور بودم اگر می دانستید آسیا کیلویی چند است وسال اولمان بود و هیچ تجربه ای نداشتیم زیر ساختهایمان باید اصلاح می شد آن وقت متوجه فشار کار می شدید. اقای عباسی عزیز شما باشگاه روتین را تحویل گرفته اید سالی که من با تونی در آسیا حضور پیدا کردم نمره A آسیا را به لحاظ کیفیت برگزاری گرفتم.تمامی زیر ساختها در همان سال اول ایجاد و یا اصلاح شد این هم تصاویر مربوط به الزامات AFC.

شما هم مسابقه برگزار کرده اید آنهم که قوانین را زیاد بلد بودید در ضمن برادرتان هم مدیر رسانه ای باشگاه کرده بودید. شما یک DVD را ارسال نکرده اید و ۳۰۰۰ دلار جریمه شده اید در ضمن به خاطر مدیریت ضعیف ورزشگاه ۱۰۰۰۰ دلار هم جریمه شده اید. طبق قوانین AFC شما می بایست بعد از بازی در روز بعد DVD را برای AFC ارسال می کردید؛

ما که از قوانین فیفا سر در نمی آوریم شما که سر در می آوردید چرا به قوانین عمل نکردید؟ برادر آقای عباسی برای همین کار به باشگاه آمده و به همین خاطر قرارداد بزرگ بسته؛ حالا شما مدیر توانمندید ما هم غیرتوانمند.این تصاویر هم مربوط به جرایم تراکتور در این دوره است.

ورزشگاه یادگار امام(ره) اینترنت نداشت که بعد از ۸ سال ما اینترنت را راه اندازی کردیم؛ اصلا اقای عباسی یک مثال عینی بزند که ما برای شرکت در مسابقات آسیا کار جدیدی کرده ایم تا نظر AFC را جذب کنیم. در دوره بنده تنها یک تذکر آنهم به خاطر نشان دادن شعار یا زهرا بعد از گل مقابل الجزیره داده شده؛ تکرار می کنم تذکر نه جریمه که در آن هم سید صالحی محکوم نشد.تصویرش هم هست.

آقای عباسی گفته قراردادهای ترکمنچای بسته ایم در زمان بنده مبلغ تیم و باشگاه که بسته بودیم کلا ۱۴ میلیارد بوده البته افزایش ناگهانی دلار از ۱۴۸۰ تومان به ۳۸۰۰ تومان غیر قابل پیش بینی بود بنده در سالی که تونی آمد فقط با ۱۲ میلیارد تیم بسته ام می دانید تیم آقای قلعه نوعی با چقدر نایب قهرمان شد؟ با ۸ میلیارد و خورده ای. در خصوص ویللا و آنسلمو باید بگویم که من علیه این دو بازیکن شکایت کردم و پرونده را توسط آقای هوشنگ نصیر زاده به فیفا ارسال کردم برای این دو نفر تشکیل پرونده دادیم و فدراسیون ایران علیه این دو بازیکن حکم صادر کرده است و این دو بازیکن را محکوم کرده ایم که این نامه می بایست با پیگیری باشگاه به فیفا ارسال می شد که بنده آن موقع حضور نداشتم.تصاویر حکم محکومیت بازیکنان که توسط فدراسیون صادر گردیده است را آورده ام.

آقای عباسی ادعا کرده اند جلسات هیئت مدیره تشکیل نمیشد! واقعا این خیلی بی وفاییست وقتی آقای پورجمشیدیان می گوید وقتم،عمرم و شخصیتم را برای تراکتور وقف کرده ام واقعا این هیئت مدیره تشکیل نمیافته؟ یکی از مصوبات هیئت مدیره را آورده ام که هم بگویم جلسات هیئت مدیره برگزار می شده و هم به ادعایشان پاسخ دهم. ادعا می کردند و می کنند شفافیت مالی نیست.

در بند آخر ببینید حسابرس کارخانه تراکتورسازی موظف شده این حسابها را استاندارد کند و آقای غزنوی هم موظف شده به صورت حضوری به این امر برسد اقای غزنوی ساکن تهران بود و اگر می آمد هر دو ماه یکبار به تبریز می آمد و تا آخر هم به این حسابها نرسید و هر وقت می گفتم آقای غزنوی بیایید به حساب کتابها برسید در آینده مشکل ساز می شود به من جواب می داد به آقای اصغری نسب مدیر مالی باشگاه سپرده ام در حال کار کردن است نگران نباشید. شما که خودتان بودید و مامور به اینکار شدید چرا هی می گویید شفافیت مالی نبوده؟اگر کوتاهی بوده از سوی شماها بوده.


Galaxy S7 - 944 x 150


این خبر را به اشتراک بگذارید :