فدراسیون دوچرخه‌سواری به اظهارات مجری برنامه ورزش و مردم واکنش تندی نشان داد.

به گزارش تبریزمن، فدراسیون دوچرخه‌سواری در بیانیه‌ای تند به اظهارات روز گذشته بهرام شفیع در برنامه ورزش و مردم واکنش نشان داد.

در این بیانیه آمده است:

“آقای شفیع! نه سلامی، نه علیکی. دل نوشته زیر درد جامعه دوچرخه سواری است. به شما که خود را ظاهرا نماینده ۸۰ میلیون ایرانی می دانید.شمایی که خود مسوولیت یک فدراسیون را برعهده دارید آیا صحیح است با سوء استفاده از تریبون ۸۰ میلیونی، جمعیت دوچرخه سواری را به سخره بگیرید. جناب آقای شفیع ! آقای قادر میزبانی الگوی دوچرخه سواری ایران است که با ۴۲ سال سن هنوز جوانان نمی‌توانند همپای او رکاب بزنند. شما از دوچرخه سواری که با سرعت بیش از ۷۰ کیلومتر در مسیر جاده پر پیچ و خم المپیک رکاب می‌زند چه می‌دانید؟ اصلا می‌توانید احساس آن موقع را داشته باشید.

آیا شما تاکنون دوچرخه کورسی از نزدیک دیده‌اید؟ شما چه می‌دانید قفل کردن ترمز دوچرخه ای که با سرعت ۷۰ کیلومتر در حرکت است یعنی چه؟ آقای شفیع، قادر پس از زمین خوردن، ۷۰ کیلومتر با بدنی زخمی، کوبیده و زخمی رکاب زد که برای صحت این گفته می‌توانید به دکتر امین نوروزی پزشک کاروان ایران مراجعه کنید. اگر قانون مسابقه مانع ادامه کار نمی‌شد قطعا کار به اینجا نمی‌رسید.

چرا با احساسات پاک یک ملت به خصوص جامعه دوچرخه سواری بازی کردید. چه عایدتان شد؟ گرچه معاون محترم وزیر-جناب آقای دکتر سجادی- پاسخ شما را داد ولی با جامعه دوچرخه سواری چه می‌کنید؟ این جامعه هیچ‌گاه شما را نخواهد بخشید. به فکر طلب بخشش از ملت و خداوند باشید.

واقعا از اعتماد صدا و سیما به شما متاسفم. بنده هر جمعه بیننده برنامه شما بوده‌ام. بارها با این صحنه مواجه شده‌ام که وسط صحبت میهمان خودتان می‌روید و اظهارنظر غیر متخصصانه می‌کنید ولی میهمانان تاکنون به خاطر سن و سال شما و احترام به رسانه ملی عکس و العملی نشان نداده‌اند. ارجح آن است همین امروز به وجدان خود مراجعه کرده و از جامعه دوچرخه‌سواری عذرخواهی کنید. گرچه ایمان دارم ملت ایران بخاطر سوء نیت‌تان، شما را نخواهد بخشید. به فکر توبه باشید گرچه به نظر نمی‌رسد خداوند و ملت ایران شما را ببخشند.

اصغر خالقی
دبیر فدراسیون دوچرخه‌سواری”


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :