اکبر آفاقی بازیکن تیم ماشین سازی تبریز، این روز ها به عنوان یکی از ستاره های بی چون و چرای سبزپوشان معرفی می شود.

سرویس ورزشی تبریزمن: اکبر آفاقی مهاجم اهل تبریز و متولد ۱۳۷۰ که سابقه حضور در تیم‌های پایه تراکتورسازی و گسترش را در کارنامه دارد، پس از حضور در تمرینات تیم ماشین‌سازی با نظر دست‌نشان، سرمربی این تیم به جمع سبزپوشان پیوسته است. آفاقی پیش‌از این موفق به کسب عنوان آقای گلی رقابت‌های لیگ یک در رده امید شده بود.

DSC_0298

این بازیکن جوان و آینده دار ماشین سازی گفتگویی با تبریزمن، انجام داده است که در ادامه می خوانید.

تبریزمن: در خصوص پیروزی سه بر یک مقابل پاس همدان صحبت کنید.

آفاقی: قبل از بازی تمرینات فشرده ای از سوی کادر فنی در نظر گرفته شده بود. با توجه به تساوی هفته گذشته مقابل پیکان در تهران، از روحیه بسیار بالایی برخوردار بودیم، خوشبختانه آقای نادر دست نشان در این بازی به من اعتماد کرد و جزء نفرات اصلی به میدان فرستاد. نیمه اول بازیکنان پاس همدان دفاع کردند و ما با حملاتی که داشتیم می خواستیم به گل برسیم. با توجه به صحبت های کادر فنی در رختکن نیمه دوم را دوباره هجومی آغاز کردیم. پاس بازیکنان بسیار خوب و دونده ای داشت و نسبت به جایگاهی که در جدول دارند عملکرد خیلی خوبی داشتند.

DSC_0309

تبریزمن: بعد از چند بازی حضور در ترکیب تیم توانستی دو گل در یک بازی به ثمر برسانی، چه حسی داری؟

آفاقی: همانطور که گفتم، اعتماد آقای دست نشان انگیزه بسیار بالایی به من داده بود تا بتوانم توانایی های خود را نشان دهم. اینکه به عنوان یک بازیکن بومی توانسته ام در تیم شهر خود بازی کنم و دو گل تأثیر گذار به ثمر برسانم خوشحال هستم. چرا که هواداران حاضر در ورزشگاه با هر گلی که زده می شد شادی می کردند. البته این موضوع را باید گفت که مهم پیروزی و کسب سه امتیاز هست، من در بازی های که به میدان می روم سعی می کنم بهترین بازی خود را ارائه دهم و به عنوان یک بازیکن بومی برای تیمم مفید واقع شوم.

تبریزمن: آقای گل شدی؟

آفاقی: بله، در لیگ یک امید های کشور با تیم تراکتورسازی توانسته ام به مقام آقای گلی برسم.

تبریزمن: چه مدت در پایه های تراکتورسازی بازی کرده و کدام مقام ها را کسب کرده اید؟

آفاقی: به مدت پنج سال در تیم های پایه تراکتورسازی بازی کردم. تیم امید را لیگ برتر آوردیم و در دسته یک امید های کشور نیز با تراکتورسازی حضور داشتم.

DSC_0329

تبریزمن: پس چرا به تیم اصلی تراکتورسازی نرفتی؟ آن زمان ها مثل الان عملکرد خوبی نداشتی؟

آفاقی: بعد از اتمام زمان حضور در تیم امید تراکتورسازی، قرار شد مسئولین باشگاه سربازی من را حل کنند تا به تراکتورسازی بروم ولی چنین نشد و دو سال به خدمت سربازی رفتم. همانطور که گفتم من همیشه سعی کرده ام با تمام توان بازی کنم و بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارم.

تبریزمن: برای آینده خود چه برنامه ای داری؟

آفاقی: فعلا تمام انرژی خود را برای ماشین سازی خواهم گذاشت. اگر مسئولین حمایت بیشتری داشته باشند قطعا به لیگ برتر صعود خواهیم کرد. می خواهم با عملکرد خوب خود در آینده فیکس تیم ملی باشم تا نماینده آذربایجان همانند سال های گذشته در تیم ملی افزایش یابد.

DSC_0349

تبریزمن: در پایان چه صحبتی با مخاطبان تبریزمن و هواداران ماشین سازی داری؟

آفاقی: از شما به عنوان یک رسانه بومی که به ورزش و ورزشکار استان اهمیت می دهید تشکر می کنم. امیدوارم هواداران ماشین سازی با حضور در استادیوم از این تیم ریشه دار حمایت کنند تا توانیم یک تیم قدرتمند دیگر از آذربایجان را راهی رقابت های لیگ برتر کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :