دیدار تیم های ماشین سازی تبریز و آلومینیوم هرمزگان به دلیل حاضر نشدن تیم میهمان در تبریز، برگزار نمی شود.

به گزارش تبریزمن، این بازی از هفته بیستم لیگ دسته اول باشگاه های فوتبال کشور قرار بود راس ساعت ۱۴ در ورزشگاه باغمشال تبریز برگزار شود که به دلیل نیامدن تیم هرمزگانی این دیدار برگزار نشده و نتیجه آن ۳ بر صفر به نفع ماشین سازی منظور خواهد شد.

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال آذربایجان شرقی با اشاره به جلسه قبل از بازی این دو تیم، اظهار کرد: متاسفانه به دلیل نیامدن تیم حریف که دلیل آن اعتصاب بازیکنان به دلیل مشکلات مالی عنوان شده است، دیدار تیم های ماشین سازی و آلومینیوم هرمزگان در تبریز برگزار نمی شود.

رضا تقیون گفت: تمایم عوامل اجرایی و همچنین تیم میزبان راس ساعت مقرر در ورزشگاه باغشمال حاضر می شوند و سپس به دلیل حاضر نشدن تیم میهمان، صورت جلسه ای توسط داوران و ناظر بازی تنظیم و به فدراسیون فوتبال ارسال می شود.

وی افزود: نتیجه این بازی به طور قطع ۳ بر صفر به نفع تیم ماشین سازی است که احتمال جریمه نقدی برای آلومینیوم هرمزگان نیز وجود دارد.

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز هم اکنون با ۲۷ امتیاز در رده ششم و تیم آلومینیوم هرمزگان با ۱۹ امتیاز در رده شانزدهم جدول رده بندی لیگ دسته اول باشگاه های کشور قرار دارند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :