به گزارش تبریزمن، مهدی شریفی و آلویز نانگ  که جایگزین مهرداد بایرامی و حمزه یونس شدند هنوز نتوانستند مشکل گلزنی این تیم را برطرف کنند، مشکلی که قسمت اعظمی از ذهن امیرقلعه نویی را در ابتدای ورود به این تیم به خود درگیر کرده بود.

قلعه‌نویی پس از ورود به تبریز با جذب سه مهاجم گلزن که هرکدام در تیم‌های دیگر  موفق به نشان دادن قدرت گلزنی خود شده بودند قصد داشت خیال خود را از بابت خط حمله این تیم راحت کند، اتفاقی که تاکنون به‌هیچ‌وجه نیفتاد.

IMG_9196

پیش از این فرزاد حاتمی (در ملوان)، مهدی شریفی (در سپاهان) و آلویز نانگ (در فولاد و تا حدودی نفت) نشان داده بودند مهاجمان فرصت‌طلبی هستند و می‌توانند باعث خوشبختی هر تیمی شوند، اتفاقی که تاکنون برای تبریزی‌ها نیفتاد، هرچند که حاتمی این روزها را در مصدومیت به سر می‌برد.

آلویز نانگ بعد از اینکه ۱۰ بازی به طور ثابت و ۲ بار به صورت تعویضی در نیم‌فصل اول برای نفت تهران به میدان رفت و ۴ گل هم برای تیمش در بازی‌های استقلال تهران، گسترش فولاد، فولاد خوزستان و سایپا زد به دلیل مشکلات مالی از این تیم جدا شد و در نقل و انتقالات زمستانی با مبلغ بالای رضایت‌نامه از سوی تراکتورسازی و عقد قرارداد ۶۴۸ میلیون تومانی تا پایان لیگ به این تیم پیوست.

IMG_9218

آلویس نانگ با مبلغ ۶۴۸ میلیون به تیم تراکتورسازی پیوست که میانگین هر بازی او برای تیم جدید ۴۹ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان است، هر دقیقه بازی او هم برای تراکتورسازی، البته اگر در همه دقایق بازی به میدان برود، برای هر دقیقه ۵۵۳ هزار تومان به حساب او واریز می‌شود.

البته این مقایسه درست نیست و قیاس مع الفارغ است اما هر ۲ دقیقه حضور او در میدان برای تراکتورسازی معادل حقوق یک ماه یک کارمند آب می‌خورد، بدیهی است که مهدی شریفی در تراکتورسازی با گرفتن یک ونیم میلیون تومان برای حضورش در تراکتورسازی ارزان‌ترین مرد این عرصه محسوب می‌شود، قیمت نانگ ۴۳۲ برابر قیمت مهدی شریفی برای تراکتورسازی بوده است.

IMG_9239


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :