کاپیتان تیم ملی فوتبال اعلام کرد این تیم با احترام زیادی به مصاف تیم ملی عمان می‌رود. وی همچنین گفت: برای رویارویی با تیم عمان آماده هستیم.

به گزارش تبریزمن، آندرانیک تیموریان در نشست خبری پیش از دیدار ایران برابر عمان ابتدا با اشاره به درگذشت ناگهانی هادی نوروزی گفت: باید به نوبه خودم و به عنوان عضو کوچکی از تیم ملی ایران به خانواده و دوستان و به ویژه بازیکنان پرسپولیس و اهالی فوتبال تسلیت بگویم. ما از شنیدم این خبر بسیار ناراحت شدیم و امیدوارم روح هادی شاد باشد و خانواده‌اش هم بتوانند این مصیبت را تحمل کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که وضعیت تیم پس از اردوی دوبی چگونه است؟، تاکید کرد: تمرینات خیلی خوبی را در دوبی پشت سر گذاشته‌ایم و برای رویارویی با تیم عمان آماده هستیم.

کاپیتان تیم ملی ایران ادامه داد: عمانی‌ها تیم خیلی خوبی دارند. سرمربی این تیم چهار سال است که در این تیم حضور دارد و مطمئنا آنها در خانه خودشان بازی خوبی برگزار می‌کنند اما ایران تمام تلاشش را می‌کند که در بازی فردا صعودش را قطعی کند.

تیموریان در پاسخ به سوال یک خبرنگار که از او پرسید شما به عنوان یک بازیکن با تجربه از این بازی بگویید و اینکه آیا تیم ایران آماده این بازی است؟، گفت: مطمئن باشید که تلاشمان را می‌کنیم تا یک بازی منطقی و روبه جلو انجام دهیم. برای حریف و تماشاگرانش احترام زیادی قائلم اما فوتبال را نمی‌شود، پیش بینی کرد. با این حال آماده‌ایم بازی خوب و با فکری را برابر عمان ارائه کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :