رئیس هیات پرورش اندام آذربایجان شرقی گفت: در تلاشیم میزبانی جام بین المللی الماس را بر عهده بگیریم.

به گزارش تبریزمن، علی نیکرزم عصر دیروز  در نشست خبری جام ریاست جمهوری در رابطه با برگزاری مسابقات در تبریز اظهار داشت: در تلاش هستیم که جام ریاست جمهوری را به نحو احسن برگزار کنیم و زمینه ساز برگزاری اردوهای تیم ملی در تبریز باشیم و بتوانیم جام بین المللی الماس را در تبریز برگزار کنیم.

وی در ادامه با تشکر از مجموعه آهنگری تراکتورسازی تبریز به عنوان حامی مالی افزود: از رئیس و نایب رییس فدراسیون پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران بابت حمایت هایشان از هیات استان سپاس گذارم.

وی خاطرنشان کرد:برای اولین بار در این سطح از مسابقات هیچ هزینه ای به عنوان ورودی از ورزشکاران دریافت نشده است.در گذشته پرورش اندام یک رشته داشت که با اضافه شدن بادی کلاسیک و رشته فیزیک هم اکنون سه رشته وجود دارد که تبریز میزبان پرورش اندام و بادی کلاسیک انتخابی تیم ملی است.

علی نیکرزم در رابطه با باشگاه های موجود استان گفت:تقریبا ۵۰۰ باشگاه پرورش اندام در استان وجود دارد که حدود ۲۹۵ باشگاه در شهرستان تبریز مورد استفاده قرار می گیرد.

رئیس هیات پرورش اندام آذربایجان شرقی اظهارداشت: به دلیل نوع پوششی که ورزشکاران این رشته دارند ، نمی توان مسابقات را از رسانه ی ملی پخش کرد به همین دلیل در تلاش هستیم مسابقات را در نمایش خانگی توزیع کنیم تا مخاطبان بتوانند مسابقات پرورش اندام را ملاحضه کنند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد:در افتتاحیه مسابقات که بعد از ظهر روز پنج شنبه ۴ شهریور در تبریز برگزار خواهد شد از ۸ پیشکسوت این رشته تقدیر به عمل خواهد آمد.سعی کردیم به کل استان فکر کنیم که این تفکر ما باعث شده در اکثر شهرهای استان ورزشکاران خوبی را تربیت کنیم که سودای قهرمانی داشته باشند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :