رئیس شورای اسلامی شهرستان تبریز از مرکز نگهداری و توانبخشی معلولان ذهنی و جسمی امید بازدید کرد.

به گزارش تبریزمن، دکتر اصغر عابد زاده در حین بازدید در جمع مسئولان ، کارکنان و برخی خیرین این مرکز گفت: باید به کودکانی که در این مرکز نگهداری می شوند رسیدگی کرد چرا که این کودکان در جسم ناتوان خود دارا ی روحی پاک و استعدادی پنهان می باشند.

وی کودکان این مرکز را غنچه های نا شکفته ای دانستند که امکان شکوفائی استعدادهای بالقوه آنها با تلاش انسانهای نوع دوست امکان پذیر است.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به اینکه در آموزه های دینی ما توجه به کودکان بی سرپرست و بد سرپرست ارزش والایی دارد و موجب اجر الهی می شود اظهار داشت : باید از افراد خیّر و متدین و افرادی که از این کودکان نگهداری می کنند و در حین نگهداری به آموزش فکری و پرورشی آنها نیز می پردازند تقدیر نمود.

ریئس شورای شهرستان تبریز مرکز توانبخش امید را امید کودکان نا امید برای ادامه حیات دانست و گفت: شورای اسلامی شهر و شهرسان تبریز قدر دان زحمات عزیزانی است که در این راه زحماتی را متحمل شده و بار سنگین امانتداری برخی خانواده ها را به دوش خود می کشند.

عابدزاده در پایان گفت:  با توجه به آیه شریفه «تعاونوعلی البر والتقوا…»همکاری و هم فکری با متولیان امور خیریه را از وظایف دینی و اجتماعی است و شورای شهرستان تبریز آماده همکاری در رفع برخی از مشکلات موجود می باشد


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :